Lee Won-Geun ve Kim So-Eun’un “Pounding Spike 2” Web Dramasında Rol Alacak

  Maysa   |     29-03-2016, 14:49


Lee Won-Geun ve Kim So-Eun’un, ikinci sezon niteliği taşıyan "Pounding Spike 2” web dramasında rol alacağı açıklandı.


Web drama’nın yapımcılığını Koreli bir şirket olan Kim Jong Hak Productions ve Çin’in Sohu.com ortaklaşa yapacak. Web dramanın senaristliğini, Choi Ji-Yeon üstlenirken yönetmenliğini ise Kim Jin-Young yapacak.

"Pounding Spike 2” web draması, bir önceki sezonunda da olduğu gibi spor etrafında dönen romantik-komedi türünde olacak. Web drama, bir üniversitenin kampüsünde geçmektedir ve çalışkan bir öğrenci olan Han Da-Woon (Kim So-Eun) ile voleybolda bir dahi olan Dong Hae-Sung (Lee Won-Geun) arasındaki ilişkiyi konu almaktadır. Han Da-Woon, Dong Hae-Sung’u kendisine "aşk danışmanı” olarak para karşılığı tutar. Onu nasıl ezeceğini öğrenmek için onunla yakınlaşır. Ancak hiç beklemediği bir şey olur, Dong Hae-Sung’a aşık olur.

Kim So-Eun, en son "Liar Game” dizisinde ve Lee Won-Geun ise 2015 yapımı "Cheer Up!” dizisinde rol almıştı.

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/28/lee-won-geun-and-kim-so-eun-cast-in-web-drama-pounding-spike-2

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…