Park Shin-Hye ve Kim Rae-Won’un “Doctors” Dizisinde Rol Alacakları Kesinleşti


Oyuncu Park Shin-Hye ve oyuncu Kim Rae-Won’un "Doctors” dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları onaylandı.


Dizi, birçok zorluğun üstesinden gelerek doktor olmayı başaran Hye-Jung’un hikâyesini anlatmaktadır. Ayrıca dizide doktorlar birliğinin, doktorlar ve onların hastaları arasındaki ilişkiyi büyük bir gerçekçilik ile gözler önüne sermektedir.

Park Shin-Hye dizide, Hye-Jung karakterini canlandıracak. Onun karakteri, lisede sert bir kabadayı iken akıllı ve çalışkan bir doktora dönüşür. Kim Rae-Won ise dizide, yetenekli bir nörocerrrahi uzmanı olan Hong Ji-Hong karakterini canlandıracak. Onun karakteri, baştan aşağı gerçekçi, hareketli bir kişiliğe sahiptir ve cana yakınlığından dolayı çoğu insan ona hemen güvenir.

Ayrıca dizide yardımcı karakterleri canlandırmaları için Yoon Gyun-Sang ve Lee Sung-Kyung diziden teklif götürülmüştü. Her iki oyuncuda henüz teklif ile ilgili kararını açıklamadı.

Lee Sung-Kyung eğer teklifi kabul ederse, bir nörocerrrahi doktorunu canlandıracak. Onun karakteri, varlıklı bir aileden gelmektedir ve Hye-Jung’un liseden sınıf arkadaşıdır. Sevdiği kişi ondan çalınana kadar o, herkes tarafından sevilen parlak ve mutlu bir kişiliğe sahipti ama şimdi oldukça acımasız birisidir.

Dizinin senaristliğini "High Society” dizisini de kaleme alan Ha Myung-Hee yapacak.

Park Shin-Hye en son 2014-2015 yapımı "Pinocchio” dizisinde rol almıştı ve bu yıl gösterime girmesi beklenen "Older Brother” filmi ile beyaz perde de izleyicisinin karşına çıkacak. Kim Rae-Won ise en son 2014-2015 yapımı "Punch” dizisinde rol almıştı.

"Doctors” dizisinin ilk bölümünün 20 Haziran’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/30/park-shin-hye-and-kim-rae-won-to-star-in-new-medical-drama, asianwiki.com/Doctors_%28Korean_Drama%29, dramabeans.com/2016/03/kim-rae-won-offered-sbss-doctors-opposite-park-shin-hye