“Mirror of the Witch” Dizisinden Kim Sae-Ron’un İlk Görüntüleri Yayınlandı [Fotoğraf]
  • alie
  • 11-04-2016, 11:29


Başrolünde Yoon Si-Yoon ve Kim Sae-Ron’un rol aldığı "Mirror of the Witch” dizisinden Kim Sae-Ron’un ilk görüntüleri yayınlandı.


Dizi, Joseon Hanedanlığı’nda Kral Seonjo döneminde geçmektedir ve dizide genç bir adam olan Heo-Jun (Yoon Si-Yoon) ile bir prenses olarak dünyaya gelen ama bir cadı olan Seo-Ri’nin (Kim Sae-Ron) hikayesi anlatmaktadır. Bir türlü çocuk sahibi olamayan Kraliçe Sim (Jang Hee-Jin) çocuğu olması için bir şamana gider. Şaman Hong-Joo’nun yaptığı bir kara büyü sayesinde Kraliçe Sim’in bir oğlu ve ikiz olan iki tane kız çocuğu dünyaya getirir. Ancak kızlarından bir olan Seo-Ri bir lanetin etkisi altındadır. Lanetten korkan Kraliçe, Seo-Ri'ni dağların derinliklerine terk eder. Seo-Ri orada Heo-Jun ile karşılaşır.

Kim Sae-Ron dizide, lanetli bir cadı olan Seo-Ri karakterini canlandırmaktadır. Onun asıl adı Yeon-Hee olan bir prensestir. Ancak lanetlendiği için terk edilir ve bu yüzden de adını Seo-Ri olarak değiştirerek dağda bir cadı olarak yaşamaya başlar.

Ayrıca dizi, bir kraliyet doktoru olan Heo Jun tarafından kaleme alınan "Dongui Bogam” adlı bir hikaye kitabından esinlenerek derlenmiştir. Dizinin yönetmenliğini 2013 yapımı tvN’in "Who Are You” dizisinde ve 2014 - 2015 yapımı JTBC’nin "Maids” dizisinde çalışmış olan Jo Hyun-Tak yaparken dizinin senaristliğini Yang Hyuk-Moon yapacaktır.

Dizinin ilk bölümünün 13 Mayıs’ta yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Mirror_of_the_Witch