“The Beauty of the Beast” Dizisinin Ana Kadrosu Tamamlandı
  • alie
  • 12-04-2016, 12:16


‘Girl’s Day’ grubundan Minah, On Joo-Wan ve Seo Hyo-Rim, başrolünde Nam Goong-Min’in rol aldığı "The Beauty of the Beast” dizisinin kadrosuna katıldı.


Dizi, iki kız kardeş ve iki üvey erkek kardeşin etrafında dönmektedir. Kız kardeşlerden büyük olanı (Seo Hyo-Rim) güzel bir yüze sahip olmakta dâhil her şeye sahiptir ancak küçük kız kardeşinin (Minah) sadece sıcak bir kalbi vardır. Üvey erkek kardeşlerden birisi (Nam Goong-Min) çatı katında yaşamaktadır ve diğer üvey erkek kardeş (On Joo-Wan) ise zengin bir aileye sahiptir.

Minah dizide, iki kız kardeşten küçük olan Kong-Sim karakterini canlandıracak. Onun karakteri, bir iş arazisi için mücadele eden çalışkan genç bir kadındır ve sıcak kalpli birisidir. İlk başlarda bu rolü canlandırması için Baek Jin-Hee’ne teklif sunulmuştu ama oyuncu bu teklifi geri çevirdi.

On Joo-Wan dizide, Ahn Dan-Tae’nin (Nam Goong-Min) üvey erkek kardeşi Suk Jin-Soo karakterini canlandıracak. Onun karakteri, zengin bir aileye sahiptir ve bir şirketin varisidir.

Seo Hyo-Rim dizide, Kong-Sim’in (Minah) ablası Kong-Mi karakterini canlandıracak. Onun karakteri, güzel olduğu kadar da zeki ve yetenekli birsidir.

Ayrıca dizide, oyuncu Oh Hyun-Kyung yardımcı karakteri canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda, Baek Soo-Chan yer alırken diziyi Lee Hee-Myung kaleme alacak. Baek Soo-Chan, Lee Hee-Myung ve Nam Goong-Min daha önce de 2015 yapımı "The Girl Who Sees Smells” dizisinde birlikte çalışmışlardı.

Nisan ayında çekimlerine başlanılacak olan dizinin ilk bölümünün 14 Mayıs’ta Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/The_Beauty_of_the_Beast, hancinema.net/upcoming-korean-drama-the-beauty-of-the-beast-93308.html, blog.asianwiki.com/korean-dramas/minah-cast-in-sbs-drama-series-the-beauty-of-the-beast, http://isplus.joins.com/article/672/19875672.html