Kim You-Jung ve Yook Sung-Jae “Moonlight Drawn By Clouds” Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 15-04-2016, 12:15


Oyuncu Kim You-Jung ve ‘BTOB’ grubundan Yook Sung-Jae, başrolünde Park Bo-Gum’un rol aldığı "Moonlight Drawn By Clouds” dizisinin kadrosuna katıldığı açıklandı.


Dizi, Yoon Yi-Soo tarafından kaleme alınan ve kk tarafından da resimlendirilen "Gooreumi Geurin Dalbit" adlı webtoon uyarlanmıştır. ( Webtoon, webnovel.naver.com/webtoon/ aracılığı ile 4 Ekim 2013 yılında yayınlanmaya başlanmış ve 10 Ekim 2015 tarihinde son bulmuştur.) Webtoonun senaryosu ise geçtiğimiz yıl yayınlanan, büyük ilgi gören "Who Are You: School 2015” dizisinin senaristi Kim Min-Jung veIm Ye-Jin tarafından uyarlanacaktır. Ayrıca dizinin yönetmenliğini 2014 yapımı "Discovery of Love” dizisi ile 2012 yapımı "Big” dizisinin yönetmenliğini yapan Kim Sung-Yoon üstlenecek.

Park Bo-Gum dizide, zeki ve yakışıklı bir veliaht prens olan Hyomyeong karakterini canlandıracaktır.

Kim You-Jung dizide, erkek kılığında kendisini gizleyen Hong Ra-On karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, bir harem ağası kılığına giren ve en sonunda Kraliyet Mahkemesinde yargılanan asi bir kızdır. Hong Ra-On karakterini canlandırması için sırayla Kim Ji-Won ve Kim Go-Eun’a teklif götürülmüştü. Ancak her iki oyuncu da bu teklifi reddetti.

Yook Sung-Jae dizide, Kim Yun-Seong karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, halkın övgülerine rağmen ağırbaşlılığını koruyan onurlu ve oldukça kültürlü birisidir. O, Hong Ra-On (Kim You-Jung) ve Veliaht Prens (Park Bo-Gum), bir aşk üçgeni içerisinde olacaktır.

Dizinin konusu, Hong Ra-On (Kim You-Jung), erkek kılığına girerek kadın olduğunu gizler ve erkeklere kadınlarla olan ilişkileri hakkında öğütler verir. Bir müşterisi için yazdığı bir aşk mektubunun aracılığıyla Veliaht Prens Hyomyeong (Park Bo-Gum) ile karşılaşır. Hong Ra-On, ne onun Veliaht Prens Hyomyeong olduğundan ne de Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’ın bir kadın olduğundan habersizdir. Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’a karşı ilgi duymaya başlar. Bunun farkına varan harem ağları Hong Ra-On’u onlardan biri olması için mücadele etmeye başlar.

Dizinin ilk bölümünün 1 Ağustos’ta yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: blog.asianwiki.com/korean-dramas/kim-you-jung-cast-in-kbs2-drama-series-moonlight-drawn-by-clouds, asianwiki.com/Moonlight_Drawn_by_Clouds