Park Shin-Hye, “Gogh The Starry Night” Web Dramasında Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak


Park Shin-Hye, başrolünde ‘Girls' Generation’ grubundan Yuri ve Kim Young-Kwang’ın rol aldığı "Gogh The Starry Night" web dramasında konuk oyuncu olarak yer alacağı Park Shin-Hye’nin ajansı tarafından onaylandı.


Dizinin yönetmen koltuğunda "I Can Hear Your Voice", "Gap Dong", "Pinocchio" ve "The Time We Were Not In Love" dizilerinde görev almış olan Jo Soo-Won oturmaktadır.

Park Shin-Hye, daha önce 2014 yapımı "Pinocchio" dizisinde oyuncu Kim Young-Kwang ve yönetmen Jo Soo-Won ile beraber çalışmışlardı.

Dizi, kariyer hayatında da başarılı olduğu kadar aşk hayatında da başarılı olmak isteyen Gogh’un (Yuri) etrafında dönmektedir.

Park Shin-Hye’nin dizide küçük bir sahnede rol alacağı açıklandı.

Yuri dizide, çok çalışkan bir çalışan olmasına rağmen patronu tarafından sevilmeyen Gogh karakterini canlandırmaktadır. Kim Young-Kwang ise dizide, bir bölüm başkanı olan Kang Tae-Ho karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün, Kore-Çin işbirliği ile kurulan özel bir Çin web sitesi olan sohu.com aracılığı ile Haziran’da yayınlanacağı açıklandı.

 

Kaynak: allkpop.com/article/2016/02/girls-generations-yuri-and-kim-young-kwang-to-co-star-in-web-drama-together, hancinema.net/park-shin-hye-to-make-a-surprise-appearance-in-web-drama-go-ho-s-starry-night--93474.html