Song Joong-Ki’nin Fan Toplantısı, “Kendi Başına Parlıyor”+ Lee Kwang-Soo ve Park Bo-Gum Katıldı + Fan Toplantısından Görüntüler [Fotoğraf]
  • alie
  • 18-04-2016, 12:33


Oyuncu Song Joong-Ki, üniformasını çıkardı ve bir fan toplantısı düzenledi.


17 Nisan’da gerçekleştirilen fan toplantısına 4000 ya da 4000 kadar fan katıldı. 30 dakika sürmesi planlanan fan toplantısı ilgiden dolayı daha uzun sürdü.

Fan toplantısında yer alan News N, Song Joong-Ki’nin yer aldığı fotoğrafları paylaştı. Fotoğraflar aracılığı ile onun her zamanki gibi yakışıklı olduğunu ve heyecanlı göründüğünü anlıyoruz. Song Joong-Ki, beyaz bir tişört, kot pantolon ve bej bir ceket giymişti. Saçları ise "Descendants of the Sun"dizisindeki Yoo Si-Jin gibi.

Fan toplantısın ilerleyen saatlerinde kıyafetini değiştirerek pembe bir gömlek giydi ve bir ‘erkek arkadaş’ görünümüne sahip oldu. Dizide hep üniforma giydiğinden şimdi rahat bir görünüme sahip oldu.

Öte yandan, fan toplantısına yerli ve yabancı fanlardan oluşan 4000 fan katıldı. Fan toplantısına Song Joong-Ki’nin en yakın arkadaşı Lee Kwang-Soo ve dizinin müziğini seslendiren Gummy’in yanı sıra Park Bo-Gum fan toplantısında konuk olarak yer aldı. Song Joong-Ki’nin fan toplantılarının Tayland, Çin, Tayvan ve Asya'nın diğer bölgelerinde devam etmesi planlanılıyor.

Park Bo-Gum fan toplantısının ardından Lee Kwang-Soo ve Song Joong-Ki ile beraber çektirdiği fotoğrafı kendi twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Onlar fotoğrafta arkadaşça görünüyor. Lee Kwang-Soo elini Song Joong-Ki’nin omzuna atmış ve parlak gülümsemeleri ile dikkat çekiyor. Park Bo-Gum, onların kardeşleri olduğunu da sözlerine eklemiş.

İşte fan toplantısından görüntüler:

 

Kaynak: hancinema.net/photos-song-joong-ki-s-fan-meeting--shines-on-his-own--93573.html, hancinema.net/song-joong-gi-s-friendship-with-lee-gwang-soo-and-park-bo-geom-93578.html