‘EXO’ Grubundan Do Kyung-Soo (D.O), “With God” Filminin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 18-04-2016, 13:27


‘EXO’ Grubundan Do Kyung-Soo’nun (D.O), başrollerinde Ha Jung-WooCha Tae-Hyun, Ju Ji-Hoon ve Ma Dong-Seok’un rol aldığı, yönetmen Kim Yong-Hwa’nın yeni filmi, "With God"ın kadrosuna katılacak ve filmin kadrosunun detayları kesinleşiyor. Geçtiğimiz günlerde, Do Kyung-Soo ve filmin yönetmeni, film hakkındaki detaylar ve diğer konular üzerinde görüşmek için bir araya gelmişti.


Do Kyung-Soo, tam anlamıyla ilk oyunculuk çıkışını 2014 yapımı "Cart” filmi ile yapmıştı ve Şubat ayında gösterime giren "Unforgettable” filminde canlandırdığı başrol karakteri ile bir oyuncu olarak cesaretini ve potansiyelini herkese gösterdi. Sinema sektöründe yükselen yıldız olarak da adlandırılan Do Kyung-Soo, oyunculuktaki becerileri sayesinde ‘erkek oyuncu-idol’ temsilcisi olarak görülmekte. Bu film, Do Kyung-Soo’nun dördüncü filmi olacak.

Filmin konusu ise, İnsanları seven bir ölüm meleği Gang Rim (Ha Jung-Woo) ölen Ja Hong’a (Cha Tae-Hyun) öbür tarafa kadar eşlik eder. Öbür tarafta ise, ölen kişilere 49 günlük bir sürede 7 denemeden geçirilir. O sürede, insan işlerine karışmaması gereken ölüm meleği Gang Rim ister istemez bir insan olan Ja Hong’un işine karışır.

Konusu, Joo Ho-Min tarafından yazılan "Singwa Hamgge” adlı bir webtoona dayanan filmde Do Kyung-Soo, önemli karakterlerden biri olan Onbaşı Won karakterini canlandıracak.

Ayrıca, yapım şirketinin, filmin bütçesi için 10 Milyar Won ayırdığı açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre, yıldızlarla dolu ana oyuncu kadrosuna sahip film, aynı zamanda konuk oyuncu kadrosunda da popüler yıldızlarla dolu olacak. Filmin, 2017 yılında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/With_God, soompi.com/2016/04/17/exos-d-o-joins-ha-jung-woo-and-cha-tae-hyun-for-new-blockbuster-film