‘EXO’ Grubundan Suho, “How Are You Bread” Dizisinde Erkek Başrol Karakteri Canlandıracak

 

‘EXO’ grubundan Suho’nun (Kim Jun-Myun), romantik-fantastik türündeki "How Are You Bread” dizisinde başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

 

Suho dizide, dilekleri gerçekleştiren ekmek yapan bir şefi canlandıracaktır.

Dizi, mükemmel ve bir o kadar da gizemli bir pasta şefi olan Han Do-Woo (Suho) etrafında dönmektedir. O her sabah gizemli bir fırında, dilekleri gerçekleştiren ekmek yapmaktadır. Bir TV programının senaristi olan No Mi-Rae, Han Do-Woo’nun programına katılmasını sağlamak için onun fırının içine gizlice sızar.

Ayrıca dizinin yapımcılığını, "Doctor Stranger”, "Bride of the Century” ve "Best Couple” gibi dizilerin arkasındaki ana yapım şirketi olan Aura Media üstlenecek.

Bu ay çekimlerinin başlanması planlanan dizinin ilk bölümünün Güney Kore’de ve Çin’de bu yılın ikinci yarısında yayınlanması planlanılıyor. Ayrıca dizinin, Japonya’da olmak üzere Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya’daki 30 farklı ülkede yayınlanması için görüşmeler yapılmaktadır.

 

Kaynak: asianwiki.com/How_Are_You_Bread, soompi.com/2016/04/17/exos-suho-kim-jun-myeon-confirmed-for-main-role-in-new-web-drama, blog.asianwiki.com/korean-dramas/suho-exo-k-cast-in-drama-series-how-are-you-bread