“Another Miss Oh” Dizisinin Beşinci Fragmanı ve 7 Afişi Yayınlandı
  • alie
  • 20-04-2016, 12:11


Başrolünde "Shinhwa” grubundan Eric, Seo Hyun-Jin ve Jeon Hye-Bin’in rol aldığı "Another Miss Oh” dizisinin beşinci fragmanı ve ilk afişleri yayınlandı.


Dizi, geleceği görme yeteneğine sahip olan bir adam (Eric), Oh Hae-Young (Seo Hyun-Jin ve Jeon Hye-Bin) adını taşıyan iki kadından uzak durmaya çalışmasını anlatmaktadır.

Dizinin senaryosunu Park Hae-Young kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Song Hyun-Wook oturmaktadır. Senarist Park Hae-Young daha önce "Old Miss Diary” ve "I Live in Cheongdamdong” gibi yapımları kaleme almıştı. Yönetmen Song Hyun-Wook ise "Super Daddy Yul” ve "Marriage Not Dating” dizilerinin yönetmenliğini üstlenmişti.

Eric dizide, geleceği görebilme yeteneğine sahip olan Park Do-Kyung karakterini canlandırmaktadır. O, işinde mükemmeliyetçi olan aynı zamanda bunu görünüşüne de yansıtan ülkesinin en iyi ses yönetmenidir. Onun karakteri, kadınlar hakkındaki tek bir şeyi bile umursamamaktadır. Ancak bir gün, geleceği görebilme yeteneği kazanır ve Oh Hye-Young (Seo Hyun-Jin) ile başını derde sokar. Bunun yanı sıra onun ile uzak durmaya çalıştığı Oh Hae-Young arasında romantik bir ilişki başlar.

Seo Hyun-Jin dizide, başkalarından dolayı hayatına engeller konan ama çok şanslı olan Oh Hae-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, başka insanlardan daha yetenekli ve popüler olduğundan okula gittiği zamanlarda kabuğundan sıyrılamamıştır. Şimdi ise o, bir restoran işletmesinde müdür yardımcısı olarak görev almaktadır. Onun karakteri parlak bir kişiliğe sahip olmasına rağmen içinde sakladığı bir hüzün vardır.

Jeon Hye-Bin dizide, diğer Oh Hae-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, diğer Oh Hae-Young’dan (Seo Hyun-Jin) daha akıllı, güzel olduğu kadar iş hayatında da ondan daha başarılı olur. O ve diğer Oh Hae-Young lise yıllarındaki okul hayatında ve aynı zamanda aşk hayatlarında birbirlerinin düşmanıdır.

Kim Ji-Suk dizide, bir avukat olan Lee Jin-Sang karakterini canlandırmaktadır. O, Park Do-Kyung’un (Eric) ablası Soo-Kyung (Ye Ji-Won) ile derin bir dostluk kurmuştur ve Park Do-Kyung’un en yakın arkadaşıdır. O, Soo-Kyung ile çok yakın olduğu için Do-Kyung’un evinde çok fazla zaman harcamaktadır.

Lee Jae-Yoon dizide, Oh Hae-Young’ın (Seo Hyun-Jin) eski erkek arkadaşı Han Tae-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, başarılı bir iş adamıdır. Ancak o, duygusuz ve içi hırs dolu birisidir.

Ye Ji-Won dizide, Park Do-Kyung’un (Eric) ablası olan Park Soo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. O, Oh Hae-Young’ın (Seo Hyun-Jin) çalıştığı restoran’ın yöneticisidir. Onun karakteri, iş saatlerinde ve işten sonra olmak üzere iki farklı kişiliği ile ilginç bir alkoliktir.

Dizinin ilk bölümünün 2 Mayıs’ta Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=75977, soompi.com/2016/02/14/shinhwas-eric-in-talks-to-join-new-tvn-drama, soompi.com/2016/02/28/seo-hyun-jin-and-shinhwas-eric-confirmed-as-leads-for-new-tvn-drama, hancinema.net/korean_drama_Misunderstood.php#casting, hancinema.net/-misunderstood-jeon-hye-bin-ye-ji-won-kim-ji-seok-i-and-lee-jae-yoon-i-cast-confirmed-92283.html, asianwiki.com/Oh_Hae-Young_Again