Jun Ji-Hyun ve Lee Min-Ho, Yeni Bir Dizide İlk Kez Birlikte Rol Mü Alacak
  • alie
  • 20-04-2016, 13:02


Jun Ji-Hyun ve Lee Min-Ho’nun, "You Who Came From the Stars” senaristi Park Ji-Eun’un kaleme aldığı romantik-komedi türündeki yeni dizisinde beraber rol alacakları hakkında söylentiler dolaşmakta.


Geçtiğimiz Ocak ayında Lee Min-Ho’nun, senarist Park Ji-Eun’un kaleme aldığı romantik-komedi türündeki yeni dizisinde rol alacağı ile ilgili söylentiler çıkmıştı. Bunun üzerine Lee Min-Ho’nun ajansı, Starhaus, çıkan haberleri doğrulamıştı ve oyuncunun dizide rol alama olasılığının yüksek olduğunu söylemişti.

İlgili Haber: Lee Min-Ho Yakında Yeni Bir Dizi İle Sevenlerinin Karşısına Çıkabilir

Çeşitli kaynaklara göre, Jun Ji-Hyun ve Lee Min-Ho’nun bu dizide rol alma olasılıkları muhtemeldir. Jun Ji-Hyun ve Lee Min-Ho, Çin’de ve diğer Asya ülkelerinde oldukça popüler olan birer Hallyu Yıldızıdır. Eğer onlar dizide rol almayı kabul ederlerse, dizi sadece oyuncu kadrosuyla bile muhteşem bir cazibeye sahip olacak.

Jun Ji-Hyun daha önce, rol aldığı "You Who Came From the Stars” dizisi aracılığı ile senarist Park Ji-Eun ile birlikte çalışmışlardı. Ancak Jun Ji-Hyun ve Lee Min-Ho ilk kez bir projede bir araya gelecek.

Park Ji-Eun senaryo üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. Dizinin yönetmen koltuğu ise henüz boş. Ama, SBS’nin "The Master’s Sun” dizisinde çalışmış olan yönetmen Jin Hyeok’un bu koltukta oturma olasılığın yüksek olduğu söyleniliyor.

Peki, siz Jun Ji-Hyun ve Lee Min-Ho’yu birlikte görme konusunda ne düşünüyorsunuz?

 

Kaynak: hancinemadramafever