Song Joong-Ki, “Yoo Si-Jin’den Çok Şey Öğrendim.”
  • alie
  • 20-04-2016, 15:07


"Descendants of the Sun", onun hayatının dizisi oldu ve "Descendants of the Sun" dizisinde canlandırdığı karakter, şimdiye kadar canlandırdığı en iyi karakterdi. "Descendants of the Sun", pek çok insanın üzerinde derin izler bıraktı. Hiç kimse Song Joong-Ki’nin Yoo Si-Jin karakterini mükemmel bir şekilde canlandırdığını inkar edemez ve onsuz bir "Descendants of the Sun" dizisini hayal etmek imkansız.


Song Joong-Ki ve Yoo Si-Jin, birbirlerine çok benziyor. Oyuncu, 15 Nisan’da Grand Hyatt Otel’de bir röportaj verdi. O röportaj boyunca çok kibardı ve Song Joong-Ki ile Yoo Si-Jin’in bir görünmesi bir tesadüf olamaz.

Yoo Si-Jin karakteri, "Descendants of the Sun" dizisinden çok iyiydi. Song Joong-Ki çok mükemmel bir iş çıkardı ama Yoo Si-Jin, kendi başına etkileyici bir karakterdi. Vatansever bir asker olmasının yanında sıcak kalpli bir âşıktı. Kang Mo-Yeon ile olan romantik ilişkisi onun popülaritesinde büyük rol oynadı.

"Ben bir kadına doğru bir şekilde nasıl davranılması gerekildiğini Yoo Si-Jin’den öğrendim. Neden birçok kadının ondan hoşlandığını anladım. Kadınların, kocalarından veya erkek arkadaşlarından ne duymaktan hoşlandıklarını öğrendim. Eğer Yoo Si-Jin’e benzeyebilseydim buna hayran olurdum. Yoo Si-Jin gibi bir adam var mıdır?”

Birçok kişi Yoo Si-Jin’den hoşlandı ama onun sevimsiz olduğunu söyleyenler de vardı. Song Joong-Ki’nin bu konu hakkında ne düşündüğünü çok merak ettik.

"Senarist Kim Eun-Sook’un repliklerine gelindiğinde onun sadece zevk meselesi olduğunu düşünüyorum. Ben de farklı görüşlere saygısı olan birisiyimdir ama bana çok sevimsiz gibi gelmedi. Konuşurken ve canlandırırken repliklere inandım. Benim eksilerim partnerimin artıları olabilir ve partnerimin eksileri benim artılarım olabilir.”

"Hatırladığım birçok replik var. Televizyonda diziyi tekrar izledim ve söylediğim tüm replikleri hatırladım. Onlar çok cezbediciydi. 15. bölümün sonunda söylenen, ‘Ben bu zor şeyleri yapmaya devam edeceğim.’ repliği söylenen an için çok açıklayıcıydı.”

"Descendants of the Sun" dizisi ve Song Joong-Ki, aynı zamanda çok popüler oldu. Kore’de Song Joong-Ki sendromu meydana geldi, bir Hallyu Yıldızı yaptı ve bu Çin’e kadar devam etti. Ancak, o bu konuda sakindi.

"Dizinin tanıtımları için Hong Kong’a gittim. Fanların diziyi ne kadar çok sevdiklerini fark ettim. Bu şaşırtıcıydı. Ne kadar çok kişi diziyi izliyordu. Ve onlar beni Hallyu Yıldızı olarak adlandırdılar ama ben bunu kabul etmiyorum. Bu popülerlik konusunda sakin kalmaya çalışıyorum ve gerçek Hallyu Yıldızı Lee Kwang-Soo’dur.”

Song Joong-Ki, "Descendants of the Sun" dizisi ile birçok beğeni topladı. Yapılan eleştirileri kabul etti ve ana karakteri canlandırmaktan onur duydu.

"Dizinin yönetmenin ve yöneticimin bana, yıllar sonra bile dizinin yapımından bahsedilebilir, dediklerini hatırlıyorum. Bunun kulağa ne kadar tutkulu geldiğini fark ettim. Dizi hakkında birçok görüşüm var ama herkesin bahsettiği bir dizide yer almak benim için bir onurdur. Birçok farklı görüşün olduğunu biliyorum ama yanlış anlaşılmalara neden olmasını istemediğimden bu konu hakkında konuşmaya gerek yok. Yönetmenin ve senaristlerin onlara cevap vermeleri için bir fırsatları olacağına eminim.”

Song Joong-Ki, "Descendants of the Sun" dizisinde canlandırdığı başrol karakteri ile güven kazandı. Bir dizinin yapımının bir parçası olarak birkaç adım olgunlaştı. Descendants of the Sun" dizisi, onun hayatındaki en büyük dizilerden biri haline geldi.

 

Kaynak: hancinema