KBS, "Descendants of the Sun" Dizisinin 2. Sezonu Yapılırsa 2017’de Yayınlamayı Planlanılıyor
  • alie
  • 22-04-2016, 19:06


KBS’in dizi departmanının başkanı Jung Sung-Ho bugün erken saatlerde verdiği bir röportajda, başrollerinde Song Joong-Ki, Song Hye-Kyo, Jin Goo ve Kim Ji-Won’un rol aldığı son zamanların en popüler "Descendants of the Sun" dizisinin olası ikinci sezonu hakkında açıklamalar da bulundu.


Jung Sung-Ho, "İzleyicilere, bir sonraki "Descendants of the Sun" dizisi ile geri dönmek istiyoruz. İzleyicilere, yurt dışındaki fanlara, dizi personeline ve oyuncularına müteşekkiriz. Dizi yerel bir sendromdan daha fazlasına neden oldu; dizi üçüncü Hallyu dalgasını oluşturdu. KBS, beklentileri karşılamak ve izleyicilere olan minnettarlıklarını göstermek için "Descendants of the Sun" dizisinin ikinci sezonunu üretmek için çaba gösterecek. 2017 yılına kadar oyuncu kadrosunu ve yapım ekibini müzakereler yoluyla toplayarak 2017 yılı içerisinde "Descendants of the Sun" dizisinin ikinci sezonunu yayınlaya başlamayı planlıyoruz.”

Jung Sung-Ho, KBS’in projesinde(lerinde) tüm insanların yer alıp alamayacağı konusundaki planlarına da açıklık getirdi. "Biz yapım ekibinin ve oyuncuların genel rızası olduğu projeler üretmek istiyoruz.” dedi. "Bir evi inşa ediyor olsak şuanda zemini tesviye ettiğimizi söyleyebilirsiniz. Biz de ön prodüksiyonun yönü hakkında düşünmek zorundayız.” dedi.

KBS, dizinin bir ikinci sezonunun yapılacağını doğrulayamazken, dizinin ikinci sezonunun üretilmesi konusunda istekli ve şu anda bunu planlıyor.

Bu arada, dizinin senaristlerinden Kim Won-Suk, "İkinci sezon için bir planım yok… Zaten anlatmak istediğim hikâyeyi anlattım.” demişti.

İlgili Haber: "Descendants of the Sun" Dizisinin Senaristlerinden Kim Won-Suk Dizinin 2. Sezonu Hakkında Dobra Dobra Konuştu

 

Kaynak: soompi