Jang Hyuk, Yoon Hyun-Min ve Park Se-Young, “Beautiful Mind” Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  alie   |     26-04-2016, 12:31


Jang Hyuk, Yoon Hyun-Min ve Park Se-Young’ın KBS2’nun "Beautiful Mind" dizisinin kadrosuna katıldığı açıklandı.


Dizide, Jang Hyuk erkek başrol karakterini canlandırırken Yoon Hyun-Min ve Park Se-Young yardımcı karakterleri canlandıracak. Daha önce oyuncu Yoo Ah-In ve oyuncu Lee Jong-Suk’a erkek başrolü canlandırması için sırayla teklif götürülmüştü ancak her iki oyuncuda bu teklifi reddetti. Kadın başrol karakterini canlandırması için ise oyuncu Park So-Dam’a teklif götürülmüştü ve oyuncu hala olumlu veya olumsuz bir cevapta bulunmadı.

Yoon Hyun-Min ve Park Se-Young daha önce bu yılın başlarında final yapan "My Daughter, Geum Sa-Wol” dizisinde beraber çalışmışlardı.

Dizinin konusu, Lee Young-O (Jang Hyuk), merhametsiz bir beyin cerrahıdır. Bir gün, tuhaf bir hastanın ölümüne tanıklık eder ve hastaları garip bir şekilde ölmeye başladığını fark eder. Tüm bunlar olurken hiç beklemediği bir anda birisine âşık olur ve yavaş yavaş daha iyi bir insan olmaya başlar.

Jang Hyuk dizide, Hyun Sung Hastanesi’nde çalışan ve bir beyin cerrahı olan Lee Young-O karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri parlak bir geleceğe ve bir beyin cerrahı olarak mükemmel bir yeteneğe sahiptir. Ancak frontal lob bozukluğundan muzdarip olması nedeni ile duygusal olarak kusurlu birisidir. Bu yüzden tehlikeli ve yalnız bir adamdır.

Park So-Dam eğer teklifi kabul ederse dizide, Lee Young-O’nun (Jang Hyuk) âşık olduğu kadını canlandıracaktır.

Yoon Hyun-Min dizide, Hyun Sung Hastanesi’nde çalışan ve bir doktor olan Hyun Suk-Joo karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, Lee Young-O’nun (Jang Hyuk) tam tersi bir kişiliğe sahiptir. O, sıcak kalpli olduğu kadar da hastaları ve arkadaşları tarafından saygı duyulan ve güvenilen birisidir.

Park Se-Young dizide, Hyun Sung Hastanesi’nde çalışan ve elit bir beyin cerrahı olan Kim Min-Jae karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, iş arkadaşlarından farklı olarak başka bir üniversiteden mezun olmuş, Hyun Sung Hastanesi’nin en iyi doktoru olan zeki ve güzel birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2012 yapımı "Dream High 2" dizisinde çalışmış olan Mo Wan-Il otururken dizinin senaristliğini 2013 yapımı "Monstar", 2010 yapımı "Sungkyunkwan Scandal" ve 2008 yapımı "The Great King Sejong" dizilerini kaleme almış olan Kim Tae-Hee yapmaktadır.

Dizinin ilk senaryo okumasının 28 Nisan’da gerçekleştirilmesi ve ilk bölümünün 20 Haziran’da, "Neighborhood Lawyer Jo Deul-Ho" dizisinin finalinin sonraki hafta, yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwikisoompi

  

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…