Taecyeon "Let's Fight Ghost" Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 1-05-2016, 19:43


‘2PM’ grubundan Taecyeon, barşolünde Kim So-Hyun’un rol aldığı, tvn’in yeni fantastik türündeki "Let's Fight Ghost" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.


Dizinin konusu, Im In-Seu tarafından kaleme alınan "Ssawooja Gwishina" adlı bir wetoona dayanmaktadır. (4 Haziran 2007 tarihinden 2015 yılının Kasım ayına kadar comic.naver.com/webtoon/ adresinden yayınlanmıştır.)

Taecyeon dizide, hayaletleri görebilme ve dokunabilme yeteneğine sahip olan Park Bong-Pal karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, Hyun-Ji (Kim So-Hyun) ile beraber ruhların öteki dünyaya geçmelerinde yardımcı olur.

Dizi, bir hayalet ve hayaletleri görme yeteneğine sahip olan bir kişi etrafında dönmektedir. Hyun-Ji (Kim So-Hyun) dünyayı gezen bir hayalettir. Bir gün, büyü ile ruhları öteki dünyaya gönderen Park Bong-Pal ile karşılaşır. Hyun-Ji ve Bong-Pal hayaletlerden çeşitli hikâyeler dinler ve sonra birlikte onları öteki dünyaya geçmelerine yardımcı olur. Gün geçtikçe de bu garip ikili arasındaki yakınlık büyür.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Rude Miss Young-Ae" ve "Let's Eat" dizilerinin serisinde çalışmış olan Park Joon-Hwa oturmaktadır ve dizinin senaristliğini ise Kim Ji-Sun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün, 2 Mayıs’ta yayınlanması planlanan "Another Miss Oh" dizisinin finalinden sonraki hafta, Temmuz ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop