Park So-Dam “Beautiful Mind” Dizisinde Kadın Başrol Karakteri Canlandıracak

  alie   |     3-05-2016, 11:43


Oyuncu Park So-Dam’ın başrolünde Jang Hyuk, Yoon Hyun-Min ve Park Se-Young’ın rol aldığı "Beautiful Mind" dizisinde kadın başrol karakterini canlandıracak.


Dizinin konusu, Lee Young-O (Jang Hyuk), merhametsiz bir beyin cerrahıdır. Bir gün, tuhaf bir hastanın ölümüne tanıklık eder ve hastaları garip bir şekilde ölmeye başladığını fark eder. Tüm bunlar olurken hiç beklemediği bir anda birisine âşık olur ve yavaş yavaş daha iyi bir insan olmaya başlar.

Park So-Dam dizide, Lee Young-O’nun (Jang Hyuk) âşık olduğu kadını canlandıracaktır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2012 yapımı "Dream High 2" dizisinde çalışmış olan Mo Wan-Il otururken dizinin senaristliğini 2013 yapımı "Monstar", 2010 yapımı "Sungkyunkwan Scandal" ve 2008 yapımı "The Great King Sejong" dizilerini kaleme almış olan Kim Tae-Hee yapmaktadır.

Ayrıca dizinin kadrosuna yetenekli oyunculardan Oh Jung-Se, Ryu Seung-Soo, Yoo Jae-Myung ve Heo Jun-Ho’nun katıldığı bildirildi.

Dizinin ilk bölümünün 20 Haziran’da, "Neighborhood Lawyer Jo Deul-Ho" dizisinin finalinin sonraki hafta, yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…