The Age of Shadows” Filminin Uluslararası Afişi ve Filmden Görüntüler [Fotoğraf]

  alie   |     9-05-2016, 11:57


Başrolünde Song Kang-Ho, Gong Yoo ve Han Ji-Min’in rol aldığı "The Age of Shadows" filminin uluslararası afişi ve filmden görüntüler yayımlandı.


Film, Güney Kore'nin Japon sömürgesi zamanında Japon karşıtı olan Heroic Corps (Kahramanlık Kolordusu) adlı bir grubun faaliyetlerini anlatmaktadır. Grup, Kore'nin bağımsızlığını elde etmek için şiddet kullanmıştır.

Filmin yönetmen koltuğunda ise birçok filme imzasını atmış olan başarılı yönetmen Kim Jee-Woon oturmaktadır.

Yönetmen Kim Jee-Woon daha önce usta oyuncu Song Kang-Ho ile beraber "The Quiet Family,""The Foul King" ve"The Good, The Bad, The Weird" filmlerinde beraber çalışmıştı. Bu film ile Kim Jee-Woon ve Song Kang-Ho toplam dört filmde beraber çalışmış olacaklar.

Ayrıca filmde, Park Hee-Soon ve Shin Sung-Rok da önemli rollerde yer almaktadır.

Filmin bu yıl gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwikidaum

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…