Kim Sung-Oh, “Baek-Hee Has Returned” Dizisinin Kadrosunda

  alie   |     9-05-2016, 13:21


Kim Sung-Oh, başrolünde Kang Ye-Won’un rol aldığı "Baek-Hee Has Returned" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.


4 bölüm sürecek olan dizi, 18 yıl sonra kimliğini değiştirerek ilk kez sakin bir ada olan Sumwol’a geri dönenen Yang Baek-Hee’in (Kang Ye-Won) hikâyesini anlatmaktadır.

Kim Sung-Oh dizide, eski bir çete üyesi olan Woo Bum-Ryong karakterini canlandıracak. Ancak onun karakteri şimdi annesi ile beraber sessiz bir şekilde yaşamaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, 2012 yapımı "Bridal Mask", 2013 yapımı "Don't Look Back : The Legend of Orpheus"ve 2015 yapımı "What Is The Ghost Doing" dizilerinde çalışmış olan Cha Young-Hoon otururken dizinin senaristliğini Im Sang-Chun yapacak.

Ayrıca dizide yardımcı kadın karakteri canlandırması için genç oyuncu Jin Ji-Hee’ye teklif götürüldü ve genç oyuncu bu teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmektedir.

Dizinin ilk bölümünün 6 Haziran’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…