“Doctors” Dizisinin İlk Senaryo Okuması Gerçekleştirildi + Dizinin Karakterleri Hakkında Bilgi
  • alie
  • 12-05-2016, 14:42


Başrollerinde Park Shin-Hye, Kim Rae-Won, Yoon Gyun-Sang ve Lee Sung-Kyung’un rol aldığı "Doctors" dizisinin ilk senaryo okumasından görüntüler yayımlandı ve dizinin karakterleri hakkında bilgi verildi.


Dizinin ilk senaryo okuması 28 Nisan’da Goyang, Gyeonggi, Güney Kore’de bulunan SBS Ilsan Prodüksiyon Stüdyosu’nda gerçekleştirildi. İlk senaryo okumaya oyunculardan Park Shin-Hye, Kim Rae-Won, Yoon Gyun-Sang, Lee Sung-Kyung, Ji Soo, Kal So-Won, Kim Young-Ae, Yoon Hae-Young, Jang Hyun-Sung, Jeon Gook-Hwan, Lee Ho-Jae, Um Hyo-Seob ve Jeong Hae-Gyun katıldı.

Dizi, birçok zorluğun üstesinden gelerek doktor olmayı başaran Hye-Jung’un (Park Shin-Hye) etrafında dönmektedir.

Park Shin-Hye dizide, Hye-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, mücadeleci ve çalışkan birisidir. Gençlik hayatını zor şartlarda tamamlayan Hye-Jung, kendi hayatı ile bir mücadeleye girer, lisede sert bir kabadayı iken çok sıkı çalışarak akıllı ve çalışkan bir doktora dönüşür.

Kim Rae-Won dizide, yetenekli bir nörocerrrahi uzmanı olan Hong Ji-Hong karakterini canlandırmaktadır. O, bir nörocerrrahi uzmanı olmadan önce internlüğü bırakarak (tıp öğrenciliğinin stajyerliğinde birinci yılındayken) bir lisede öğretmen olur. Onun karakteri, baştan aşağı gerçekçi, hareketli bir kişiliğe sahiptir ve cana yakınlığından dolayı çoğu insan ona hemen güvenir. Ancak o cüretkâr ve girişken bir kişiliğe sahip olmasına rağmen acı bir geçmişe sahiptir. O, gençken bir araba kazasında ailesini ve bir hastasını kaybedince kariyerini değiştirmek için hastaneden ayrılır.

Yoon Gyun-Sang dizide, büyük bir şirketin varislerinden biri olan Jung Yoon-Do karakterini canlandırmaktadır. O, büyük bir şirketin başkanı olan babası ile mirastan dolayı mücadeleye girmemek için doktor olur. Onun karakteri, özgür ruhlu bir doktor olarak zeki ve yetenekli birisidir.

Lee Sung-Kyung dizide, bir nörocerrrahi doktoru olan Jin Seo-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, varlıklı bir aileden gelmektedir. Onun ailesi doktorlardan oluşmaktadır ve evin tek kızı olarak dünyaya gelen bir ‘prensestir’. Hye-Jung’un (Park Shin-Hye) liseden sınıf arkadaşıdır ve onu rakibi olarak görmektedir. Sevdiği kişi ondan çalınana kadar o, herkes tarafından sevilen parlak ve mutlu bir kişiliğe sahipti ama şimdi oldukça acımasız birisidir.

You Da-In dizide, Hong Ji-Hong’un (Kim Rae-Won) eski arkadaşı Jo In-Joo karakterinin canlandırmaktadır. Onun karakteri, varlıklı bir aileden geldiği için istediği her şeyi kolaylıkla elde etmiş birisidir. O, oldukça uzun zamandır Ji-Hong’a âşıktır ancak Ji-Hong bunun farkında değildir ve In-Joo’yu sadece arkadaşı olarak görmektedir. Jo In-Joo, Hong Ji-Hong ve Hye-Jung (Park Shin-Hye) arasında bir aşk üçgeni vardır.

Ji Soo dizide, Hye-Jung’un (Park Shin-Hye) ilk aşkı olan Soo-Chul karakterinin canlandırmaktadır.

Kim Young-Ae dizide, Hye-Jung’un (Park Shin-Hye) büyükannesini canlandırmaktadır. Onun karakteri, torununa sert sözler söylemesine rağmen onu çok sevmektedir.

Jang Hyun-Sung dizide, bir doctor olan Kim Tae-Ho karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Hong Ji-Hong’u (Kim Rae-Won) destekler ve ona cesaret verir.

Jeong Hae-Gyun dizide, Hye-Jung’un (Park Shin-Hye) babasını canlandırmaktadır.

Yoon Hae-Young dizide, Jin Seo-Woo’nun (Lee Sung-Kyung) annesi olan Yoon Ji-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zengin ve kibirli birisidir.

Eom Hyo-Seopdizide, Jin Seo-Woo’nun (Lee Sung-Kyung) babası olan Jin Myung-Ho karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zengin ve kibirli birisidir.

Lee Ho-Jae dizide, Hong Ji-Hong’un (Kim Rae-Won) babası olan Hong Doo-Sik karakterini canlandırmaktadır.

"Doctors" dizisinin ilk bölümünün 20 Haziran’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, soompi