Kim A-Joong, Uhm Tae-Woong ve Ji Hyun-Woo “Wanted” Dizisinde Başrol Karakterleri Canlandıracak
  • alie
  • 16-05-2016, 12:31


Kim A-Joong, Uhm Tae-Woong ve Ji Hyun-Woo’nun "Wanted" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.


Kore’nin ünlü kadın oyuncularından birisinin oğlu kaçırılır. Bunun üzerine o, oğlunu kaçıranların isteği üzerine bir reality TV programında bir misyon üstlenir.

Kim A-Joong dizide, Güney Kore’nin en ünlü kadın oyunculardan birisi olan Jung Hye-In karakterini canlandıracaktır. İlk başlarda Jung Hye-In karakterini canlandırması için oyuncu Kim Hyun-Joo’ya diziden teklif götürülmüştü. Ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

Uhm Tae-Woong dizide, UCN adlı kablolu TV’de yapımcı olarak çalışan Shin Dong-Wook karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, açık sözlü, kötümser ve işkolik birisidir. O, kariyerinde yetenekli birisidir ve yaptığı her program hit olmasında karşın sürekli eleştiriler alır.

Ji Hyun-Woo dizide, Gangnam Polis Karakolu’nda bir dedektif olan Cha Seung-In karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, aldığı davaları çözmek için elinden geleni yapan çabuk sinirlenen bir dedektiftir. O, kaçırılan oyuncunun davasına bakmaktadır. İlk başlarda Cha Seung-In karakterini canlandırması için oyuncu Jin-Goo’ya diziden teklif götürülmüştü. Ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

Dizinin yönetmenliğini ise, 2015 yapımı "Divorce Lawyer in Love", 2011 yapımı "49 Days" ve 2009 yapımı "You're Beautiful" dizilerinde çalışmış olan Park Yong-Soon yapacaktır.

Dizinin ilk bölümünün 22 Haziran’da Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki