Lee Jun-Ki ve IU’nun “Scarlet Heart: Ryeo” Dizisinden Yeni Görüntüleri Yayımlandı
  • alie
  • 16-05-2016, 13:18


Başrolünde Lee Jun-Ki, IU, Kang Ha-Neul, Hong Jong-Hyun, Baekhyun, Nam Ju-Hyuk ve Ji Soo’nun rol aldığı "Scarlet Heart: Ryeo" dizisinden Lee Jun-Ki ve IU’nun yeni görüntüleri yayımlandı.


Dizi, şimdiki zamanda yaşarken birden Goryeo Hanedanlığı zamanına geri giden ve orada Kral Taejo’nun oğluna âşık olan bir kızın öyküsünü anlatmaktadır.

Lee Jun-Ki dizide, Kral Taejo’nun dördüncü oğlu olan prens Wang So karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, buz gibi soğuk bir kişiliğe sahiptir. O, dikkatleri üzerine çekmek istemeyen birisidir ama doğduğu ayrıcalıklardan dolayı bu imkânsızdır.

IU dizide, şimdiki zamanda yaşarken geçmişe giden Hae-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, 9 yakışıklı prens tarafından sevilmektedir.

"Moon Lovers" adlı Çin yapımı bir diziden uyarlama olan dizinin yönetmen koltuğunda, 2014 yapımı "Secret Love", 2014 yapımı "It's Ok, This is Love", 2013 yapımı "That Winter, The Wind Blows", 2009 yapımı "IRIS" ve 2005 yapımı "A Love to Kill" gibi dizilerin yönetmenliğini yapmış Kim Kyu-Tae oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 29 Ağustos’ta yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans