Song Joong-Ki, “The Sound of Heart” Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak
  • alie
  • 17-05-2016, 12:16


Oyuncu Song Joong-Ki’nin başrollerinde Lee Kwang-Soo ve Jung So-Min’in rol aldığı "The Sound of Heart" dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.


Song Joong-Ki, 2010-2011 yılları arasında "Running Man" adlı bir show programında Lee Kwang-Soo ile çalışmıştı ve o zamandan bu yana ikili oldukça sıkı dostlar. Song Joong-Ki’de arkadaşına destek olmak amacıyla "The Sound of Heart" dizisinde konuk oyuncu olarak rol alacak.

16 Mayıs’ta Song Joong-Ki’nin ajansı Blossom Entertainment, "Song Joong-Ki, KBS2’nun "The Sound of Heart" dizisinin bugünkü çekimlerine katılacak.” şeklinde açıklamada bulundu.

Lee Kwang-Soo daha önce Song Joong-Ki’nin ricası üzerine onun son dizisi "Descendants of the Sun"ın ilk bölümünde konuk oyuncu olarak yer alıştı.

Durum komedisi dizi, bir webtoon yazarı olan Jo Suk’un, onun abisi Jo Joon’un ve abisinin kız arkadaşı/eşi Ae-Bong da dahil olmak üzere çevresindeki insanların gerçek hayat hikayeleri anlatılmaktadır.

Ayrıca dizi, Jo Suk tarafından kaleme alınan 2006 yılında Naver tarafından yayınlanan, "Maeumui Sori” adlı bir webtoon’dan uyarlanmıştır.

Dizinin ilk bölümünün bu yıl yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, allkpop