Lee Kwang-Soo ve Song Joong-Ki’nin “The Sound of Heart” Dizisinin Çekimlerinden Kamera Arkası Görüntüleri [Fotoğraf]
  • alie
  • 19-05-2016, 12:23


Başrollerinde Lee Kwang-Soo ve Jung So-Min’in rol aldığı "The Sound of Heart" dizisinin çekimlerinden Lee Kwang-Soo ve Song Joong-Ki’nin kamera arkası görüntüleri yayımlandı.


Geçtiğimiz günlerde, Song Joong-Ki’nin arkadaşı Lee Kwang-Soo’ya destek olmak amacıyla "The Sound of Heart" dizisinde konuk oyuncu olarak rol alacağı açıklanmıştı.

Hayranlar tarafından çekilen Lee Kwang-Soo ve Song Joong-Ki’nin fotoğrafları sosyal medya üzerinde hızlı bir şekilde yayılmaya başladı.

Hayranların çektiği fotoğrafta oyuncuların rahat bir şekilde giyindikleri ve bir marketin önünde çekim yapıldığı görünmektedir.

Lee Kwang-Soo da daha önce Song Joong-Ki’nin ricası üzerine onun son dizisi "Descendants of the Sun"ın ilk bölümünde konuk oyuncu olarak yer alıştı.

Netizenler, "Ben izlemek için çok heyecanlıyım” ve "En kısa zamanda izlemek istiyorum!” şeklinde yaptıkları yorumlar ile "The Sound of Heart" dizisi için duydukları heyecanı dile getirdiler.

Dizi, ilk önce Naver TVCast üzerinden web drama olarak izleyicisi ile buluşmasının ardından bir kamu televizyon kanalı olan KBS2’da yayınlanacak. Dizinin çekimlerinde sona gelindi ve şu anda dizi düzenleme sürecinde.

 

Kaynak: soompi, allkpop