Song Joong-Ki, “Battleship Island” Filmindeki Rolü Hakkında Konuştu
  • alie
  • 19-05-2016, 13:05


Song Joong-Ki, yaklaşan filmi "Battleship Island"da Ulusal Bağımsızlık Ordusu askeri Park Moo-Young karakterini canlandırmak konusundaki düşüncelerinden bahsetti.


KBS2TV’nin hit dizisi "Descendants of the Sun"da aldığı rol ile uluslararası çapta büyük bir ilgi toplayan oyuncu Song Joong-Ki, "Marie Claire" moda dergisinin kapağında yer aldı.

Yayınlanan fotoğraflarında Song Joong-Ki, aksesuarları ile bir bere, gri bir kot pantolon ve çizgili bir gömlek ile pozlar verdiği görülüyor. O, bir köpek yavrusu ile oynarken çekilen fotoğraflarda mutlu görünüyor ve kalpleri ısıtan bir sahne oluşturulmuş.

Dergi için yapılan röportajda oyuncuya "Descendants of the Sun" dizisinde aldığı rolden sonra kendisine duyulan büyük ilgi hakkında ne düşündüğü soruldu. O, bunun onu mutlu ettiğini dile getirdi ama yanlışlıkla birilerin duygularını incitmemek için daha dikkatli davranmaya başladığını ve yavaş yavaş olgunlaştığını hissettirdiğini söyledi. Bir sonraki filmi "Battleship Island"ın çekimlerine başlamak için bekleme sürecindeyken filmin yönetmenine ve diğer oyuncularına güven duymaya başladığından beri iyi bir iş birliği olacağı konusunda iyi beklentilerinin olduğunu ifade etti.

Ona Ulusal Bağımsızlık Ordusunda bir askeri canlandırma konusunda ne düşündüğü sorulduğunda o, "Kaptan Yoo Si-Jin ("Descendants of the Sun" dizisinde canlandırdığı karakter) olsun bir Ulusal Bağımsızlık askeri olsun insanların beni ne olarak düşündüğünden etkilenmeden ben işimin ve senaryonun taşıdığı gücün zevkini çıkarmak istiyorum.” şeklinde cevap verdi.

 

Kaynak: hancinema