"Squad 38" Dizisinin İlk Afişleri Yayımlandı
  • alie
  • 24-05-2016, 12:44

 

Başrollerinde Seo In-Guk, Ma Dong-Seok ve ‘Girls' Generation’ grubundan Choi Soo-Young’ın rol aldığı "Squad 38" dizisinin sekiz afişi yayımlandı.

 

Dizinin konusu, Vergi Toplama Bölümü’nün şefi (Ma Dong-Seok) ve bir dolandırıcı (Seo In-Guk), yasal boşluklardan faydalanarak vergi kaçıran vergi kaçakçılarını yakalamak ve büyük miktarda ödenmemiş vergileri toplamak için birlikte çalışmaya başlar.

Ma Dong-Seok dizide, Vergi Toplama Bölümü’nün şefi olan Baek Sung-Il karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, dürüst ve adil birisidir.

Seo In-Guk dizide, çekici bir dolandırıcı olan Yang Jung-Do karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, oldukça zeki, yakışıklı ve küstah birisidir. O ve Şef Baek Sung-Il (Ma Dong-Seok) arasında beklenmedik bir şekilde bir dostluk oluşur.

Choi Soo-Young dizide, vergi toplama bölümünde görevli bir memur olan Chun Sung-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, prensip sahibidir ve her şeyi mantığa uygun bir şekilde yerine getirmeye çalışır.

Dizinin senarist koltuğunda "Vampire Prosecutor”, "Vampire Prosecutor 2” ve "Bad Guys” dizilerinde çalışmış olan Han Jung-Hoon, yönetmen koltuğunda ise "Bad Guys” ve "Hide Identity” dizilerinde çalışmış olan Kim Jung-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 18 Haziran’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema, dramabeans