Kim Hee-Ae ve Kim Seul-Gi, "Second To Last Love" Dizisinin Kadrosunda + Yoon Doo-Joon’a Diziden Teklif

 

Kim Hee-Ae ve Kim Seul-Gi'nin başrolünde Ji Jin-Hee’nin rol aldığı "Second To Last Love" dizisinin kadrosuna katıldığı ve ‘BEAST’ grubundan Yoon Doo-Joon’a diziden teklif götürüldüğü açıklandı.

 

Dizi, 40’larında ve bekâr olan Ko Sang-Sik (Ji Jin-Hee) ve Kang Min-Joo’nun (Kim Hee-Ae) arasındaki karmaşık ilişkiyi konu almaktadır.

Kim Hee-Ae dizide, bir yayın istasyonunda yapımcı olarak çalışan Kang Min-Joo karakterini canlandıracaktır. Kim Seul-Gi ise dizide, Ko Sang-Sik’in (Ji Jin-Hee) kız kardeşi ve bir webtoon yazarı olan Ko Mi-Ryeo karakterini canlandıracaktır.

Ayrıca dizide rol alması için ‘BEAST’ grubundan Yoon Doo-Joon’a teklif götürüldüğü oyuncu-idol’ün ajansı Cube Entertainment tarafından doğrulandı. Yoon Doo-Joon ve Kim Seul-Gi daha önce 2015 yapımı "Splash Splash Love" dizisinde beraber rol almışlardı.

Dizi, Fuji TV’de yayınlanan 2012 yapımı "Second To Last Love" dizisinden uyarlamadır ve dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "High Society" dizisinde çalışmış olan Choi Hyeong-Hun otururken dizinin senaristliğini 2014 yapımı "Emergency Man and Woman" ve 2014 yapımı "Mr Baek" dizilerini kaleme almış olan Choi Yoon-Jung yapacaktır.

Dizinin ilk bölümünün Temmuz ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki