“Uncontrollably Fond” Dizisinin Üçüncü Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 26-05-2016, 13:41


Başrolünde Kim Woo-Bin ve 'Miss A' grubundan Suzy’nin rol aldığı "Uncontrollably Fond" dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.


20 bölümden oluşacak olan dizi, geçmişte kalpleri kırılmış bir şekilde ayrılan sonra tekrar bir araya gelen bir adam (Kim Woo-Bin) ve bir kadının (Suzy) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır. Adam, ölümün eşiğinde yok olmak üzereyken hayatını daha iyi bir hale getirmeye karar verir.

Yayınlanan bu fragmanda Shin Joon-Young (Kim Woo-Bin) ve No Eul’un (Suzy) tanıştıkları andan bir kesit sunulmaktadır. Shin Joon-Young, "Bu kadar şaşırman için ne tür kötü bir şey yaptın?” diye No Eul’a sorar ve sonra "Bir şeyler yedin mi? Ben henüz bir şey yemedim” der.

Sonraki sahnede, birlikte karakola doğru giderler. No Eul, Joon-Young’ın içeri girmesini engellemeye çalışması gibi karmaşık bir durum vardır. Daha sonra No Eul kimlik kartını almak için Joon-Young’a bağırarak, "Ne yapmamı istiyorsun ne?” diye sorar. Sonra, Joon-Young çıkmak istediğini ima eder.

Diğer bir sahnede, No Eul başka bir kızın önünde Joon-Young’a tatlılık gösterisi yapmaktadır. Joon-Young ona yorgun olduğunu söyler ve 10 dakika boyunca No Eul’un bacağına kafasını koyar.

Ayrıca dizide, Lim Ju-Hwan, Lim Ju-Eun ve Yu Oh-Sung yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 6 Temmuz’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi