Kim Ha-Neul ve Lee Sang-Yoon “On the Way to the Airport” Dizisinde Başrol Karakterleri Canlandıracak
  • alie
  • 27-05-2016, 12:03


Kim Ha-Neul ve Lee Sang-Yoon’un "On the Way to the Airport" dizisinde beraber rol alacakları kesinleşti.


Dizi, 30’larının sonunda ve 40’larının başında farklı kişilerle evli olan Seo Do-Woo (Lee Sang-Yoon) ve Choi Soo-A (Kim Ha-Neul) etrafında dönmektedir. Bir gün, ailesi ile ilgili şok edici bir olayla karşılaşan Do-Woo’nun aklı karışır ve Soo-A’nın hayatına girer. Soo-A ise hayatından gayet memnun olduğunu sanmaktadır ta ki Seo Do-Woo ile karşılaşana kadar.

Kim Ha-Neul dizide, 12 yıldır bir hava yolu şirketinde uçuş görevlisi olarak çalışan Choi Soo-A karakterini canlandıracak. Onun karakteri, zarif ve sevecen bir görünüme sahip olmasına rağmen sert bir güce sahiptir ve işinde oldukça yetenekli ve ustadır. O, bir pilot ile evlidir ve 12 yaşında olan bir kızı vardır. Bu dizi ile Kim Ha-Neul dört yıllık bir aradan sonra dizilere geri dönmüş olacak. Lee Sang-Yoon ise dizide, part-time olarak mimar eğitmenliği yapan Seo Do-Woo karakterini canlandıracak. Onun karakteri, parlak ve sıcak bir kalbe sahiptir. O, evlidir ve bir kızı vardır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2013 yapımı "She is Wow ", 2014 yapımı "Emergency Man and Woman" ve 2015 yapımı "My Beautiful Bride" dizilerinde yönetmenlik yapmış Kim Cheol-Kyu otururken dizinin senaristi 2009 yapımı "The Sword With No Name" ve 2014 yapımı "Thread of Lies" filmlerini kalem almış olan Lee Sook-Yun’dur.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, allkpop