Lee Yu-Ri ve Lee Pil-Mo, “Another Miss Oh” Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak

  alie   |     27-05-2016, 12:31


Lee Yu-Ri ve Lee Pil-Mo, başrolünde 'Shinhwa' grubundan Eric ve Seo Hyun-Jin'in rol aldığı "Another Miss Oh" dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.


Lee Yu-Ri dizide, Park Do-Kyung'un annesi Heo Ji-Ya’nın gençlik dönemindeki halini canlandıracak. Lee Pil-Mo dizide, Park Do-Kyung'un (Eric) babasının gençlik dönemindeki halini canlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde gördüğü ilgiden dolayı dizinin iki bölüm daha uzatıldığı açıklanmıştı ve dizi böylece 16. bölümde final yapmak yerine 18. bölümde final yapacak.

Lee Yu-Ri ve Lee Pil-Mo’un yer alacağı 10. Bölüm 31 Mayıs’ta yayınlanacak.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…