“Doctors” Dizisinden Kim Rae-Won ve Park Shin-Hye’nin Görüntüsü Yayımlandı
  • alie
  • 30-05-2016, 13:41


Kim Rae-Won ve Park Shin-Hye’nin "Doctors" dizisinin kamera arkasından bir fotoğrafı yayımlandı.


Yayımlanan bu fotoğrafta, Kim Rae-Won ve Park Shin-Hye dizinin fragman çekimleri için verdikleri bir mola sırasında bu pozları verdi. Dizinin fragman çekimleri 28 Mayıs 2016 tarihinde Goyang, Gyeonggi, Güney Kore’deki SBS Ilsan Production Stüdyoları'ndaki bir açık hava parkında saat 15:00 civarında gerçekleştirildi.

Kim Rae-Won, neşeli atmosferi beğendiğini ifade ederken Park Shin-Hye çekimlerin bir bölümü boyunca rol icabında Kim Rae-Won’a gülümsedi ve, "Sette olalı fazla olmadı ama tekrar eski insanlarla beraber olmak güzel bir şey.” dedi.

Dizi, birçok zorluğun üstesinden gelerek doktor olmayı başaran Hye-Jung’un (Park Shin-Hye) etrafında dönmektedir.

Park Shin-Hye dizide, Hye-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, mücadeleci ve çalışkan birisidir. Gençlik hayatını zor şartlarda tamamlayan Hye-Jung, kendi hayatı ile bir mücadeleye girer, lisede sert bir kabadayı iken çok sıkı çalışarak akıllı ve çalışkan bir doktora dönüşür.

Kim Rae-Won dizide, yetenekli bir nörocerrrahi uzmanı olan Hong Ji-Hong karakterini canlandırmaktadır. O, bir nörocerrrahi uzmanı olmadan önce internlüğü bırakarak (tıp öğrenciliğinin stajyerliğinde birinci yılındayken) bir lisede öğretmen olur. Onun karakteri, baştan aşağı gerçekçi, hareketli bir kişiliğe sahiptir ve cana yakınlığından dolayı çoğu insan ona hemen güvenir. Ancak o cüretkâr ve girişken bir kişiliğe sahip olmasına rağmen acı bir geçmişe sahiptir. O, gençken bir araba kazasında ailesini ve bir hastasını kaybedince kariyerini değiştirmek için hastaneden ayrılır.

Dizide, Kim Rae-Won ve Park Shin-Hye’nin yanı sıra Yoon Gyun-Sang, Lee Sung-Kyung ve You Da-In de rol almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 20 Haziran’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, hancinema