“My Sassy Girl” Dizisinde Kadın Başrol Rolü İçin Finale Kalan En İyi 10 Oyuncu
  • alie
  • 31-05-2016, 13:49


Joo Won'un yeni dizisi "My Sassy Girl"ün kadın başrol oyuncusunu belirlemek amacıyla geniş çaplı seçmeler düzenlendi ve bu seçmeler sonucunda finale 10 kadın oyuncu kaldı.


İlgili Haber: "My Sassy Girl” Dizisi İçin Kadın Başrol Oyuncusunu Belirmek Amacıyla Seçmeler Düzenlenecek

29-30 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen seçmelerin ikinci turunda 89 adaydan finale 10 aday kalabildi. Dizinin erkek başrol oyuncusu Joo Won ve dizinin yönetmeni Oh Jin-Seok da seçmelerde bulundu.

Finale; Kim Yoo-Ji, Kim Joo-Hyun, Park Se-Wan, Park Eun-Ji, Park Ji-Hyun, Bae Min-Jung, Vivian, Ji Su (‘Tahiti’), Jung In-Sun ve Han Ji-Eun olmak üzere 10 kişi kaldı.

Gerçekleştirilecek son elemede finale kalan 10 kadın oyuncudan sadece bir oyuncu dizide kadın başrol karakteri canlandırabilecek.

Bae Min-Jung daha önce Joo Won ile beraber "Naeil's Cantabile" dizisinde beraber rol almışlardı. Bae Min-Jung dizide Ko Gyung-Pyo’un canlandırdığı karakterin sevgilisini canlandırmıştı. Han Ji-Eun ise başrolünde Kim Soo-Hyun’un rol aldığı "Real" filminde kadın başrol karakteri belirlemek amacı ile düzenlenen seçmelerde 4200 adayı geride bırakarak kadın başrol karakteri canlandırma fırsatı elde etti.

"My Sassy Girl" dizisinin ilk bölümünün 2017 yılında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki