Ku Hye-Sun ve Ahn Jae-Hyeon’un Düğün Yemeğinden Görüntüler Yayımlandı [Fotoğraf]

  Rüzgar Esintisi   |     1-06-2016, 15:40


Oyuncu Ku Hye-Sun ve Oyuncu-model Ahn Jae-Hyeon çiftinin evliliklerini kutlamak için düzenledikleri aile yemeğinden görüntüler yayımlandı.


20 Mayıs’ta evlenen Ku Hye-Sun ve Ahn Jae-Hyeon çifti ertesi gün (21 Mayıs 2016) geleneksel düğün töreni yapmayıp kendi düğün töreninde harcanacak parayı ise Yonsei Üniversitesi’nin Severance Hastanesi’ndeki hasta çocuklarının yararına bağışlamıştı. Aynı gün çift evliliklerini kutlamak amacıyla aile arasında bir yemek düzenlemişti.

İlgili Haber: Ku Hye-Sun ve Ahn Jae-Hyeon Çifti Resmi Olarak Evlendi + 'Marie Claire' Dergisinden Çiftin Fotoğrafları

Düzenlenen bu kutlama yemeği, geleneksel bir Kore restoranında çiftin ebeveynlerinin ve yakın aile üyelerinin yer aldığı anlamlı ve mütevazi bir şekilde gerçekleştirilmişti.

 

Kaynak: hancinema

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…