“Doctors” Dizisinin Ana Karakterlerinin Görüntüleri Yayımlandı [Fotoğraf]
  • alie
  • 4-06-2016, 14:05


SBS’in yeni dizisi "Doctors"ın ana karakterleri Park Shin-Hye, Kim Rae-Won, Yoon Gyun-Sang ve Lee Sung-Kyung’un görüntüleri yayımlandı.


Dizi, birçok zorluğun üstesinden gelerek doktor olmayı başaran Hye-Jung’un ( Park Shin-Hye) etrafında dönmektedir.

Park Shin-Hye dizide, Hye-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, mücadeleci ve çalışkan birisidir. Gençlik hayatını zor şartlarda tamamlayan Hye-Jung, kendi hayatı ile bir mücadeleye girer, lisede sert bir kabadayı iken çok sıkı çalışarak akıllı ve çalışkan bir doktora dönüşür.

Kim Rae-Won dizide, yetenekli bir nörocerrrahi uzmanı olan Hong Ji-Hong karakterini canlandırmaktadır. O, bir nörocerrrahi uzmanı olmadan önce internlüğü bırakarak (tıp öğrenciliğinin stajyerliğinde birinci yılındayken) bir lisede öğretmen olur. Onun karakteri, baştan aşağı gerçekçi, hareketli bir kişiliğe sahiptir ve cana yakınlığından dolayı çoğu insan ona hemen güvenir. Ancak o cüretkâr ve girişken bir kişiliğe sahip olmasına rağmen acı bir geçmişe sahiptir. O, gençken bir araba kazasında ailesini ve bir hastasını kaybedince kariyerini değiştirmek için hastaneden ayrılır.

Yoon Gyun-Sang dizide, büyük bir şirketin varislerinden biri olan Jung Yoon-Do karakterini canlandırmaktadır. O, büyük bir şirketin başkanı olan babası ile mirastan dolayı mücadeleye girmemek için doktor olur. Onun karakteri, özgür ruhlu bir doktor olarak zeki ve yetenekli birisidir.

Lee Sung-Kyung dizide, bir nörocerrrahi doktoru olan Jin Seo-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, varlıklı bir aileden gelmektedir. Onun ailesi doktorlardan oluşmaktadır ve evin tek kızı olarak dünyaya gelen bir ‘prensestir’. Hye-Jung’un (Park Shin-Hye) liseden sınıf arkadaşıdır ve onu rakibi olarak görmektedir. Sevdiği kişi ondan çalınana kadar o, herkes tarafından sevilen parlak ve mutlu bir kişiliğe sahipti ama şimdi oldukça acımasız birisidir.

"Doctors" dizisinin ilk bölümünün 20 Haziran’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi