Jeon So-Min “Something About 1%” Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 7-06-2016, 13:51


Oyuncu Jeon So-Min başrolünde Ha Seok-Jin’in rol aldığı Something About 1%" dizisinde kadın başrol karakterini canlandıracağı açıklandı.


Jeon So-Min dizide, bir ilkokul öğretmeni olan Kim Da-Hyun karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, sıcak kalpli ve haksızlıklara karşı kesinlikle tolerans göstermeyen birisidir. O ve Lee Jae-In’in (Ha Seok-Jin) arasında romantik bir ilişki meydana gelir.

Dizinin konusu, Lee Jae-In (Ha Seok-Jin), varlıklı bir aileye sahiptir ve iyi görünüme sahip, zeki birisidir ama aynı zamanda kibirlidir. Büyükbabası, ona daha önce hiç karşılaşmadığı bir öğretmenle (Kim Da-Hyun) nişanlı kalması için 10 aylık bir sözleşme imzalatır. Jae-In ise zaman ilerledikçe ona âşık olacaktır.

Dizi, Hyun Go-Woon tarafından kaleme alınan "1%ui Eoddungut" adlı bir romandan uyarlamadır. Ancak bu roman bir diziye ilk uyarlamayacaktır. Roman, ilk defa 2002 yılında başrollerinde Kim Jung-Hwa ve Kang Dong-Won’un rol aldığı "One Percent of Anything" olarak da bilinen "Something About 1%" adlı diziye uyarlanmıştı. 2003 yapımı dizinin yönetmenliğini Kang Cheol-Woo, senaristliğini ise aynı zamanda orijinal romanın yazarı olan Hyun Go-Woon üstlenmişti. Yeni uyarlanacak "Something About 1%" dizisinin yönetmenliğini ve senaristliğini yine aynı kişiler üstlenecek.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki