“Uncontrollably Fond” Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı
  • alie
  • 14-06-2016, 12:30


Başrolünde Kim Woo-Bin ve 'Miss A' grubundan Suzy’nin rol aldığı "Uncontrollably Fond" dizisinin karakter afişleri yayımlandı.


Dizi, geçmişte kalpleri kırılmış bir şekilde ayrılan sonra tekrar bir araya gelen bir adam (Kim Woo-Bin) ve bir kadının (Suzy) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. Adam, ölümün eşiğinde yok olmak üzereyken hayatını daha iyi bir hale getirmeye karar verir.

Kim Woo-Bin dizide, zeki ve çekici bir ünlü olan Shin Joon-Young karakterini canlandıracak. Onu karakteri, son derece otoriter birisidir.

Suzy dizide, bir belgesel yapımcısı olan No Eul karakterini canlandırmaktadır. Onun adalet anlayışı para karşısında kırılgandır ve o kendisinden daha güçlü olanların karşısında da kırılgandır.

Lim Ju-Hwan dizide, "KJ Group" adlı bir iş merkezinin müdürü olan Choi Ji-Tae karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri dünya da bugüne kadar görülmemiş, iyi görünümlü, eğitimli, kişilikli, görgü sahibi ve ailesi ile "mükemmel adam"dır. O, çok nazik, tatlı, sevecen ve yardımsever birisidir.

Lim Ju-Eun dizide, "KJ Kozmetik”in Takım Müdürü olan Yoon Jung-Eun karakterini canlandırmaktadır. Onun babası başkanlık için güçlü bir aday olarak gösterilmektedir. Onun karakteri, kraliyet ailesinden gelmektedir ve nesiller boyunca ailesi başkanlık yapmıştır.

Dizinin ilk bölümünün 6 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop