Lee Dong-Gun ve Jo Yoon-Hee “Laurel Tree Tailors” Dizisinde Birlikte Rol Alacaklar


Lee Dong-Gun ve Jo Yoon-Hee KBS2’nun yeni dizisi "Laurel Tree Tailors"ta başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.


Dizi, ‘Laurel Tree Tailor Shop’ (Defne Ağacı Terzi Dükkânı) adlı bir terzi dükkânında çalışan dört erkeğin çektiği sıkıntılar anlatılmaktadır.

Lee Dong-Gun dizide, Güney Kore’nin en eski terzi dükkânı ‘Wolgyesoo (Laurel Tree /Defne Ağacı)’un sahibinin tek oğlu olan Lee Dong-Jin karakterini canlandıracak. O, babasının dükkânının tek varisi olmasına rağmen terzi dükkânını devralmak istememektedir. Onun karakteri, dışarıdan bakınca soğuk biri gibi görünse de aslında sıcakkanlı birisidir. Jo Yoon-Hee ise dizide, ‘Wolgyesoo (Laurel Tree /Defne Ağacı) terzi dükkânında çalışan Na Yeon-Sil karakterini canlandıracak. Onun karakteri, onun karakteri çok azimli birisidir ve Kore’nin en iyi terzisi olmak istemektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Assembly", 2011 yapımı "Spy MyeongWol" ve 2010 yapımı "Sungkyunkwan Scandal" dizilerinde çalışmış olan Hwang In-Hyuk otururken dizinin senaristliğini ise 2013 – 2014 yapımı "The Legendary Witch" ve 2013 yapımı hit yapmış "Hundred Year Inheritance" dizilerini kaleme alan Koo Hyun-Sook yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 13 Ağustos’ta yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop