“Jealousy Incarnate” Dizisinden İlk Görüntüler Yayımlandı [Fotoğraf]
  • alie
  • 29-06-2016, 13:26


Başrollerinde Jo Jung-Suk, Gong Hyo-Jin ve Go Kyung-Pyo’nun rol aldığı "Jealousy Incarnate” dizisinden Jo Jung-Suk ve Gong Hyo-Jin’in yer aldığı ilk görüntüler yayımlandı.


Yayımlanan görüntüler, dizinin ilk çekilen sahnesinden karelerdir. Bu sahnenin çekimleri bu ayın ortalarında Sangam-dong ve Yeouido, Seul, Güney Kore’deki SBS Prism Tower’da gerçekleştirilmiştir.

Dizi, birbirleri ile rekabet içerisinde olan bir muhabir (Jo Jung-Suk) ile bir hava durumu sunucusunun (Gong Hyo-Jin) birlikte yeni bir haber programında çalışmasını ve aralarında oluşan romantik ilişkiyi anlatmaktadır.

Jo Jung-Suk dizide, ünlü bir muhabiri ve haber sunucusu olan Lee Hwa-Sin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zeki, yakışıklı, güzel konuşan ve böylece insana güven aşılayan bir kişiliğe sahiptir.

Gong Hyo-Jin dizide, bir yayın şirketinde sözleşmeli olarak çalışan ve bir hava durumu sunucusu olan Pyo Na-Ri karakterini canlandırmaktadır. O, üçüncü sınıf bir üniversitede okudu ve ne parası ne de herhangi bir bağlantısı vardı. Onun karakteri, kendine yetebilen, güçlü ve sevimli birisi olmasına rağmen aşk hayatında oldukça başarısız birisidir.

Dizinin ilk bölümünün 17 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, instiz