Seo Ye-Ji “Hwarang: The Beginning” Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 11-07-2016, 14:06


Oyuncu Seo Ye-Ji’nin başrolünde Park Seo-Joon, Go Ara ve ‘ZE:A’ grubundan Park Hyung-Sik’in rol aldığı "Hwarang: The Beginning" dizisinde önemli bir yardımcı karakteri canlandıracağı açıklandı.


Seo Ye-Ji’nin dizide, Kraliçe Jiso’nun (Kim Ji-Su) kızı olan Prenses Sookmyung karakterini canlandıracağı ve dizinin çekimlerine Temmuz ayının ortalarında katılması planlandığı bildirildi. Dizinin çekimleri 31 Mart’ta başlamıştı.

Yönetmen koltuğunda 2014 yapımı "The King's Face", 2013 yapımı "You Are The Best!" ve 2012 yapımı "Bridal Mask" dizilerinde yönetmenlik yapan Yun Seong-Sik’in oturduğu dizi, Silla Krallığı döneminde, "Hwarang" ("Beautiful Knights” / "Güzel Savaşçılar”) adı altında genç erkek savaşçılardan oluşan elit bir grubu anlatmaktadır. "Hwarang" atçılık ve kılıç kullanmaktaki fiziksel yeteneklerinin iyi olmasının yanında mükemmel görünüşleri ile de tanınmaktadırlar.

Dizide, Park Seo-Joon, Go Ara ve ‘ZE:A’ grubundan Park Hyung-Sik’in yanı sıra ‘SHINee’ grubundan Minho, Do Ji-Han, Joo Yoon-Woo, ‘BTS’ grubundan V, Kim Ji-Su ve Choi Won-Young da rol almaktadır.

Geçtiğimiz günlerde KBS’in dizi bölümünden bir temsilcinin dizinin Aralık ayında yayınlanmaya başlayacağını doğrulamıştı. Ancak dizinin yayın dilimi olarak Pazartesi & Salı 22:00’da yayınlanması için görüşmelerin yapıldığı bildirildi.

 

Kaynak: asianwiki