Shin Sung-Rok, Jang Hee-Jin ve Choi Yeo-Jin “On the Way to the Airport” Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 13-07-2016, 11:40


Shin Sung-Rok, Jang Hee-Jin ve Choi Yeo-Jin başrollerinde Kim Ha-Neul ve Lee Sang-Yoon’un rol aldığı "On the Way to the Airport" dizisinin kadrosuna katıldığı onaylandı.


Dizi, 30’larının sonunda ve 40’larının başında farklı kişilerle evli olan Seo Do-Woo (Lee Sang-Yoon) ve Choi Soo-A (Kim Ha-Neul) etrafında dönmektedir. Bir gün, ailesi ile ilgili şok edici bir olayla karşılaşan Do-Woo’nun aklı karışır ve Soo-A’nın hayatına girer. Soo-A ise hayatından gayet memnun olduğunu sanmaktadır ta ki Seo Do-Woo ile karşılaşana kadar.

Shin Sung-Rok dizide, Choi Soo-A’nın (Kim Ha-Neul) kocası olan Park Jin-Suk karakterini canlandıracaktır. O, bir pilottur. Jang Hee-Jin dizide, Seo Do-Woo’nun (Lee Sang-Yoon) eşi olan Lee Hye-Won karakterini canlandırmaktadır ve Choi Yeo-Jin ise dizide, bir kabin görevlisi olan Song Mi-Jin karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2013 yapımı "She is Wow ", 2014 yapımı "Emergency Man and Woman" ve 2015 yapımı "My Beautiful Bride" dizilerinde yönetmenlik yapmış Kim Cheol-Kyu otururken dizinin senaristi 2009 yapımı "The Sword With No Name" ve 2014 yapımı "Thread of Lies" filmlerini kalem almış olan Lee Sook-Yun’dur.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, dramabeans, asianwiki