Seo In-Guk ve Nam Ji-Hyun “Shopping King Louie” Dizisinde Rol Alacak
  • alie
  • 14-07-2016, 14:09


Oyuncu Seo In-Guk ve Nam Ji-Hyun romantik-komedi türündeki "Shopping King Louie" dizisinde birlikte rol alacakları onaylandı.


Ayrıca Yoon Sang-Hyun ve Im Se-Mi dizide önemli yardımcı karakterleri canlandıracak.

Dizi, Kang Ji-Sung adıyla da bilinen Louie (Seo In-Guk) ve Ko Bok-Sil’in (Nam Ji-Hyun) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Seo In-Guk dizide, zengin bir aileden gelen ve Avrupa’da tek başına büyümüş olan Louie diğer bir adı ile Kang Ji-Sung karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, kibirli ve alışveriş takıntısı olan birisidir. Bir gün, hafızasını kaybeder ve kendi karakteri ile tamamen zıt biri olan Ko Bok-Sil (Nam Ji-Hyun) ile karşılaşır ve gerçek aşkın ne demek olduğunu anlar. Nam Ji-Hyun dizide, bir dağ köyünde dünyaya gelen Ko Bok-Sil karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, parlak bir kişiliğe sahip melek gibi birisidir. Yoon Sang-Hyun dizide, bir online alışveriş mağazasının müdürü olan Cha Joong-Won karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, karizmatik ve iş kolik birisidir. Im Se-Mi dizide, Baek Ma-Ri karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, akıllı, sıcakkanlı, yetenekli ve mütevazi birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "Mr Baek" ve 2013 – 2014 yapımı "King's Daughter, Soo Baek Hyang" dizilerinde çalışmış olan Lee Sang-Yeob oturmaktadır.

Bu arada Seo In-Guk, Cuma & Cumartesi – 23:00 zaman diliminde yayımlanan "Squad 38" dizisinde rol almaktadır.

"Shopping King Louie" dizisinin ilk bölümünün 20 Temmuz’da yayınlanması planlanan "W" dizisinin ardından aynı yayım diliminde Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi