Seo In-Guk ve Nam Ji-Hyun “Shopping King Louie” Dizisinde Rol Alacak

  alie   |     14-07-2016, 14:09


Oyuncu Seo In-Guk ve Nam Ji-Hyun romantik-komedi türündeki "Shopping King Louie" dizisinde birlikte rol alacakları onaylandı.


Ayrıca Yoon Sang-Hyun ve Im Se-Mi dizide önemli yardımcı karakterleri canlandıracak.

Dizi, Kang Ji-Sung adıyla da bilinen Louie (Seo In-Guk) ve Ko Bok-Sil’in (Nam Ji-Hyun) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Seo In-Guk dizide, zengin bir aileden gelen ve Avrupa’da tek başına büyümüş olan Louie diğer bir adı ile Kang Ji-Sung karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, kibirli ve alışveriş takıntısı olan birisidir. Bir gün, hafızasını kaybeder ve kendi karakteri ile tamamen zıt biri olan Ko Bok-Sil (Nam Ji-Hyun) ile karşılaşır ve gerçek aşkın ne demek olduğunu anlar. Nam Ji-Hyun dizide, bir dağ köyünde dünyaya gelen Ko Bok-Sil karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, parlak bir kişiliğe sahip melek gibi birisidir. Yoon Sang-Hyun dizide, bir online alışveriş mağazasının müdürü olan Cha Joong-Won karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, karizmatik ve iş kolik birisidir. Im Se-Mi dizide, Baek Ma-Ri karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, akıllı, sıcakkanlı, yetenekli ve mütevazi birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "Mr Baek" ve 2013 – 2014 yapımı "King's Daughter, Soo Baek Hyang" dizilerinde çalışmış olan Lee Sang-Yeob oturmaktadır.

Bu arada Seo In-Guk, Cuma & Cumartesi – 23:00 zaman diliminde yayımlanan "Squad 38" dizisinde rol almaktadır.

"Shopping King Louie" dizisinin ilk bölümünün 20 Temmuz’da yayınlanması planlanan "W" dizisinin ardından aynı yayım diliminde Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…