Ji Jin-Hee “Second To Last Love” Dizisinin Setinde Yaralandı + Dizinin Yayın Tarihi Ertelendi
  • alie
  • 15-07-2016, 13:43


Ji Jin-Hee, başrolünü Kim Hee-Ae ile paylaştığı "Second To Last Love” dizisi için çekilen bir aksiyon sahnesi sırasında yaralandı.


Yapılan açıklamaya göre 5 Temmuz’da Ji Jin-Hee dizi için çekilen bir aksiyon sahnesi sırasında başka bir oyuncunun suratına çarparak burnuna aldığı bir darbe ile yaralandı ve oyuncunun burnundan ameliyat olduğu bildirildi. Oyuncunun tam olarak iyileşmesi için vakit gerektiğinden dizinin çekimlerinde gecikmeler yaşandı. Bundan dolayı dizinin yayın tarihi 1 hafta ertelendi. Böylece dizinin ilk bölümü 23 Temmuz yerine 30 Temmuz’da yayınlanacak.

Dizi, 40’larında ve bekâr olan Ko Sang-Sik (Ji Jin-Hee) ve Kang Min-Joo’nun (Kim Hee-Ae) arasındaki karmaşık ilişkiyi konu almaktadır.

Dizi, Fuji TV’de yayınlanan 2012 yapımı "Second To Last Love" dizisinden uyarlamadır ve dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "High Society" dizisinde çalışmış olan Choi Hyeong-Hun otururken dizinin senaristliğini 2014 yapımı "Emergency Man and Woman" ve 2014 yapımı "Mr Baek" dizilerini kaleme almış olan Choi Yoon-Jung yapacaktır.

 

Kaynak: asianwiki, soompi