Lee Joon, Choi Ji-Woo, Joo Jin-Mo ve Jeon Hye-Bin Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alabilir


MBC’nin yeni dizisi "Woman with a Suitcase"den Lee Joon, Choi Ji-Woo, Joo Jin-Mo ve Jeon Hye-Bin’e teklif götürüldüğü doğrulandı.


Dizinin konusu, bir avukat bürosunun başarılı yöneticisi olan Cha Geum-Joo avukatlar için konulan bir kanunu ihlal ettikten sonra hapis cezası alır. Birçok zorluğun ardından yetenekli bir avukat olma hayaline kavuşur.

Eğer oyuncular diziden gelen teklifi kabul ederse Choi Ji-Woo dizide, kadın başrol karakteri canlandırırken Joo Jin-Mo dizide, bir basın temsilcisi olan Ham Bok-Geo karakterini canlandıracak. Lee Joon dizide, bir avukat olan Ma Suk-Woo karakterini canlandıracak. Ham Bok-Geo ve Ma Suk-Woo birlikte çalışmaktadır.

Dizinin senarist koltuğunda 2014 yapımı "Gap Dong" dizisinin kaleme alan Kwon Eum-Mi otururken dizinin yönetmenliğini 2012 yapımı "Golden Time", 2013 - 2014 yapımı "Miss Korea" ve 2015 yapımı "Ex-Girlfriend Club" dizilerinde çalışmış olan Kwon Seok-Jang yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanmakta olan "Monster" dizisinin bitmesinin ardından yayın diliminde, 19 Eylül’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki, daum