“Cheese in the Trap” Filminin Kadın Başrol Oyuncusu Seçmelerle Belirlenecek
  • alie
  • 22-07-2016, 18:49


Başrolünde Park Hae-Jin’in rol aldığı "Cheese in the Trap" filminin kadın başrol oyuncusunun düzenlenecek seçmelerle belirleneceği açıklandı.


"Cheese in the Trap" filminin kadın başrol karakteri Hong Seol’u canlandıracak oyuncuyu seçmek için Güney Kore’de ve Çin’de seçmeler düzenlenecek. Seçmelere katılmak isteyen kişiler 1 Ağustos – 15 Ağustos tarihleri arasında Mountain Movement Story’ye (https://www.mm-story.com/) özgeçmişini göndererek başvuruda bulunabilecek. Ancak seçmelere katılmak için önceden oyunculuk deneyimine sahip olunması gerekmektedir. Tahmini olarak başvurular arasından 30 kişi seçilecek. Güney Kore’de düzenlenecek olan ikinci eleme turunda ise bu 30 kişinin arasından 10 finalist belirlenecek ve 10 finalistten sadece biri Hong Seol karakterini canlandırabilecek. 2016 yılında çekilen "Cheese in the Trap" dizisinde oyuncu Kim Go-Eun, Hong Seol karakterini canlandırmıştı ancak Kim Go-Eun film versiyonunda Hong Seol karakterini canlandırmayacak.

Filmin çekimlerine 2017 yılının başlarında başlanması ve filmin 2017 yılın yaz mevsiminde Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki