“Cinderella with Four Knights” Dizisinden Park So-Dam ve Son Na-Eun’un Karakter Afişi Yayımlandı
  • alie
  • 23-07-2016, 12:17


Jung Il-Woo, Park So-Dam, Ahn Jae-Hyeon, Lee Jung-Shin, Choi Min ve Son Na-Eun’un rol aldığı"Cinderella with Four Knights" dizisinden Park So-Dam ve Son Na-Eun’un karakter afişi yayımlandı.


16 bölümden oluşacak dizide Jung Il-Woo ve Park So-Dam başrol karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin konusu; Eun Ha-Won (Park So-Dam), veteriner olmak isteyen parlak bir lise öğrencisidir. Ancak o, aile üyeleri tarafından dışlandığı için evde yapayalnız bir hayat yaşamaktadır. Annesi bir araba kazasında hayatını kaybettikten sonra o, babası, üvey annesi ve üvey kız kardeşleri ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Bir gün gizemli bir yaşlı adamla tanışır. Bu yaşlı adam Ha-Won’a yaşadığı "Haneul / Sky House" adlı konakta kalmasını ve veteriner olma hayalini gerçekleştirmesini önerir. O günden sonra, Ha-Won konağa yerleşir ve üç erkek kuzen olan Kang Hyun-Min (Ahn Jae-Hyeon), Kang Seo-Woo (Lee Jung-Shin), Kang Ji-Woon (Jung Il-Woo) ve onların koruması Lee Yoon-Sung (Choi Min) ile beraber yaşamaya başlar.

Park So-Dam dizide, akıllı ve atletik bir lise öğrencisi olan Eun Ha-Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, üvey annesi ve üvey kız kardeşleri yüzünden korkunç bir ev hayatı sürmektedir ayrıca birden fazla işte çalışmaktadır. Bir gün bir şirketin CEO’su ona eğitim giderlerini karşılayabilmek için bazı şartlar altında "Haneul / Sky House” adlı konakta kalması için sıra dışı bir teklifte bulunur. Ha-Won veteriner olma hayalini gerçekleştirmek için "Haneul / Sky House” adlı konakta üçüncü nesil varisleri olan üç kuzen ile birlikte yaşamak zorunda kalır.

Son Na-Eun dizide, tutkulu ve hevesli bir moda tasarımcısı olan Park Hye-Ji karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri güzel olduğu kadarda dışa dönük birisidir. O, çocukluğundan beri Kang Hyun-Min’den (Ahn Jae-Hyeon) hoşlanmaktadır ve Kang Hyun-Min’e daha yakın olabilmek için kendisini gerçekten seven Kang Ji-Woon’u (Jung Il-Woo) kullanır.

Dizinin yapımcılığını, "You Who Came From the Stars" ve "Yong-Pal" dizisinin yapımcılığını yapmış olan HB Entertainment tarafından üstlenilecek.

Ayrıca dizi, Baek Myo tarafından kaleme alınan "Cinderellawa Nemyungui Kisa" (ilk BandiBooks tarafından 4 Kasım 2011 yılında yayımlandı) adlı romandan uyarlanmıştır.

Dizinin ilk bölümünün 12 Ağustos'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, soompi