Choi Ji-Woo “Woman with a Suitcase” Dizisinde Başrol Karakteri Canlandıracak
  • alie
  • 25-07-2016, 17:39


Oyuncu Choi Ji-Woo'nun "Woman with a Suitcase" dizisinde başrol karakteri canlandıracağı onaylandı.


Dizi, bir hatasından dolayı avukatlık kariyerine sıfırdan başlamak zorunda kalan ve birçok zorluğun üstesinden gelerek başarılı bir avukat olan Cha Geum-Joo’nun hikâyesi anlatılmaktadır.

Choi Ji-Woo dizide, bir avukat bürosunun başarılı yöneticisi olan Cha Geum-Joo karakterini canlandıracak. O, avukatlar için konulan bir kanunu ihlal ettikten sonra hapis cezası alır. Birçok zorluğun ardından yetenekli bir avukat olma hayaline kavuşur.

Ayrıca dizide rol almaları için Joo Jin-Mo, Lee Joon ve Jeon Hye-Bin’e teklif götürülmüştü. Oyuncuların teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdikleri açıklandı.

Dizinin senarist koltuğunda 2014 yapımı "Gap Dong" dizisinin kaleme alan Kwon Eum-Mi otururken dizinin yönetmenliğini 2012 yapımı "Golden Time", 2013 - 2014 yapımı "Miss Korea" ve 2015 yapımı "Ex-Girlfriend Club" dizilerinde çalışmış olan Kwon Seok-Jang yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanmakta olan "Monster" dizisinin bitmesinin ardından yayın diliminde, 19 Eylül’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki