YoonA, Ji Chang-Wook İle Beraber Dizilere Geri Dönüş Yapabilir
  • alie
  • 26-07-2016, 13:04


'Girls' Generation' grubundan YoonA’nın "K2" dizisinden kadın başrol teklifi aldığı doğrulandı.


YoonA eğer teklifi kabul ederse dizide, güçlü bir başkan adayının herkesten sakladığı kızı Ko Anna karakterini canlandıracak. Onun annesi, ünlü eski bir yıldızdır. Babasının herkesten sakladığı bir kız olarak büyük travmalarla büyümüştür. Bu yüzden anthrophobia’dan (toplumdan korkma korkusu) muzdariptir ve yanıp sönen ışıklar görünce panik yaşamaktadır. Çekilen bir fotoğrafı üzerine Fransa’dan Kore’ye geri dönmek zorunda kalır.

Dizinin konusu, bir koruma, ülkesi ve iş arkadaşları tarafından terk edilir. Bunun üzerine kendisine ihanet edenlerden intikam almak için güçlü bir başkan adayının herkesten sakladığı kızını kullanmaya karar verir.

Şimdiye kadar dizinin kadrosuna Lee Jung-Jin, Cho Seong-Ha, Song Yoon-A ve Kim Kab-Soo’nun katıldığı onaylandı.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Local Hero", 2013 yapımı "Basketball" ve 2010 yapımı "The Fugitive: Plan B" dizilerinde yönetmenlik yapan Kwak Jung-Hwan otururken dizinin senaristliğini 2014 yapımı "Reset" ve 2015 yapımı "Yong-Pal" dizilerini kaleme alan Jang Hyeok-Rin yapmaktadır.

YoonA en son 2013 yapımı "The Prime Minister and I" dizisinde rol almıştı. O zamandan bu yana da popüler Çin dizisi "God of War, Zhao Yun"de rol aldı.

Dizinin ilk bölümünün 9 Eylül’de tvN tarafından yayımlanması planlanılıyor.

 

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki