Ji Chang-Wook “K2” Dizisi İle K-Drama Ekranlarına Geri Dönüyor
  • alie
  • 27-07-2016, 15:09


Birçok hayranı tarafından özlemle beklenen oyuncu Ji Chang-Wook'un "K2" dizisinden gelen başrol teklifini kabul ettiği doğrulandı.


Dizinin konusu, Eski bir paralı asker, kendisini işe alan güçlü bir başkan adayı (Cho Seong-Ha) tarafından ihanete uğrar ve yüz üstü bırakılır. Bunun üzerine intikam almak için başkan adayının herkesten sakladığı kızını kullanmaya karar verir.

Ji Chang-Wook dizide, 'K2' olarakta bilinen eski bir paralı asker olan Kim Je-Ha karakterini canlandıracak. Onun karakteri, bir başkan adayının eşine korumalık yapsın diye işe alınır. Onun karakteri soğuk ve alaycı bir kişiliğe sahiptir.

Dizide kadın başrol karakteri canlandırması için 'Girls' Generation' grubundan YoonA’ya teklif götürülmüştü. İdol-oyuncunun teklifi hala olumlu bir şekilde değerlendirildiği açıklandı. Ayrıca dizide Lee Jung-Jin, Cho Seong-Ha, Song Yoon-A ve Kim Kab-Soo yardımcı karakterleri canlandıracaktır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Local Hero", 2013 yapımı "Basketball" ve 2010 yapımı "The Fugitive: Plan B" dizilerinde yönetmenlik yapan Kwak Jung-Hwan otururken dizinin senaristliğini 2014 yapımı "Reset" ve 2015 yapımı "Yong-Pal" dizilerini kaleme alan Jang Hyeok-Rin yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 9 Eylül’de tvN tarafından yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, hancinema