“Shopping King Louie” Dizisinin İlk Senaryo Okuması Gerçekleşti
  • alie
  • 28-07-2016, 12:41


Başrolünde Seo In-Guk ve Nam Ji-Hyun'un rol aldığı "Shopping King Louie" dizisinin ilk senaryo okuması gerçekleştirildi ve ilk senaryo okumadan görüntüler yayımlandı..


15 Temmuz’da gerçekleşen dizinin ilk senaryo okuması Sangam, Güney Kore’deki MBC Yayın İstasyonu’nda yapıldı.

Dizi, Kang Ji-Sung adıyla da bilinen Louie (Seo In-Guk) ve Ko Bok-Sil’in (Nam Ji-Hyun) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Seo In-Guk dizide, zengin bir aileden gelen ve Avrupa’da tek başına büyümüş olan Louie diğer bir adı ile Kang Ji-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kibirli ve alışveriş takıntısı olan birisidir. Bir gün, hafızasını kaybeder ve kendi karakteri ile tamamen zıt biri olan Ko Bok-Sil (Nam Ji-Hyun) ile karşılaşır ve gerçek aşkın ne demek olduğunu anlar. Nam Ji-Hyun dizide, bir dağ köyünde dünyaya gelen Ko Bok-Sil karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, parlak bir kişiliğe sahip melek gibi birisidir. 

Ayrıca Yoon Sang-Hyun ve Im Se-Mi dizide önemli yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "Mr Baek" ve 2013 – 2014 yapımı "King's Daughter, Soo Baek Hyang" dizilerinde çalışmış olan Lee Sang-Yeob oturmaktadır.

Bu arada Seo In-Guk, Cuma & Cumartesi – 23:00 zaman diliminde yayımlanan "Squad 38" dizisinde rol almaktadır.

"Shopping King Louie" dizisinin ilk bölümünün 20 Temmuz’da yayınlanması planlanan "W" dizisinin ardından aynı yayım diliminde Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop