“Saimdang, Light's Diary” Dizisinin Yeni Karakter Afişleri Yayımlandı
  • alie
  • 28-07-2016, 13:23


SBS’in yaklaşan dizisi "Saimdang, Light's Diary"den Lee Young-Ae ve Song Seung-Hun’un yeni karakter afişleri yayımlandı.


Dizinin konusu, Bir Kore Sanat Tarihi Öğretim Üyesi (Lee Young-Ae), bir tarihsel figür olan Shin Saimdang'ın günlüğünü bulur. Bu günlüğün arkasındaki gizemi ve gizemli bir portrenin sırrını çözmeye çalışır.

Lee Young-Ae dizide, iki karakteri canlandırmaktadır; Kore Sanat Tarihi Öğretim Üyesi ve Shin Saimdang. Şimdiki zamanda Kore Sanat Tarihi Öğretim Üyesini, geçmiş zamanda ise Shin Saimdang karakterini canlandırmaktadır. Shin Saimdang, dahiyane sanat becerilerine ve trajik bir aşk hikayesine sahiptir.

Song Seung-Hun dizide, özgür bir ruha sahip olan Lee Gyeom karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yazıda, müzikte, resimde ve dansta yetenekli olan mükemmel bir sanatçıdır. Ancak teyzesinin dırdırcı ve ciddi hizmetçileri tarafından bunaltılmaktadır. O ilk kez Saimdang (Lee Young-Ae) ile gençken karşılaşır ve o zamandan bu yana Saimdang'a aşıktır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2014 yapımı "Bride of the Century" ve 2011 yapımı "Birdie Buddy" dizilerinde çalışmış olan Yun Sang-Ho otururken diziyi senarist Park Eun-Ryeong kaleme almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi