Lee Joon ve Jeon Hye-Bin “Woman with a Suitcase” Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 28-07-2016, 13:40


Lee Joon ve Jeon Hye-Bin’in, başrolünde Choi Ji-Woo ve Joo Jin-Mo’nun rol aldığı "Woman with a Suitcase" dizisinde rol alacakları doğrulandı.


Dizi, bir hatasından dolayı avukatlık kariyerine sıfırdan başlamak zorunda kalan ve birçok zorluğun üstesinden gelerek başarılı bir avukat olan Cha Geum-Joo’nun (Choi Ji-Woo) hikâyesini anlatmaktadır.

Lee Joon dizide, bir avukat olan Ma Suk-Woo karakterini canlandıracak. O, Ham Bok-Geo (Joo Jin-Mo) ile birlikte çalışmaktadır. Onun karakteri, doğrucu ve boyun eğmez birisidir. Jeon Hye-Bin ise dizide, bir avukat olan Park Hye-Joo karakterini canlandıracak. Onun karakteri, başarıyı ve sevgiyi elde etmek için her yola başvuran birisidir.

Dizinin senarist koltuğunda 2014 yapımı "Gap Dong" dizisinin kaleme alan Kwon Eum-Mi otururken dizinin yönetmenliğini 2012 yapımı "Golden Time", 2013 - 2014 yapımı "Miss Korea" ve 2015 yapımı "Ex-Girlfriend Club" dizilerinde çalışmış olan Kwon Seok-Jang yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanmakta olan "Monster" dizisinin bitmesinin ardından yayın diliminde, 19 Eylül’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki